Wspomnienia zatrzymane w kadrze.

Pojezierze Wałeckie to niezwykła kraina, obfitująca w malownicze zakątki. Tu piękna przyroda, ciekawe zabytki oraz liczne atrakcje turystyczne tworzą spójną całość. Ten region kusi swym urokiem, zaś osób zainteresowanych ofertą urlopową w ty miejscu jest coraz więcej. Liczne szlaki turystyczne: piesze, kajakowe oraz rowerowe pozwalają każdemu dotrzeć w te najpiękniejsze miejsca. Kusi zarówno Wałecka Pętla Kajakowa, jak i szlak architektury sakralnej. W tym rejonie znajduje się jedno z najbardziej intrygujących polskich miast, jeszcze do niedawna będące bazą wojskową żołnierzy radzieckich, czyli Borne Sulinowo. Tu można spotkać się oko w oko z wielką historią, a dokładniej z historią II wojny światowej.

Wszak Pojezierze Wałeckie znane jest z zaciętych walk o silnie umocniony Wał Pomorski, po którym w rejonie zachowało się tu sporo pamiątek. Wakacje spędzone w tym różnorodnym rejonie mogą być przeżyciem niezwykłym i pełnym wrażeń. Z całą pewnością zasługują na upamiętnienie przeżytych w ich czasie przygód w wyjątkowy sposób. Liczne zdjęcia wykonane w czasie pobytu na terenie Pojezierza Wałeckiego mogą pomóc w zapamiętaniu najpiękniejszych chwil. Rodzinny spływ kajakiem, kąpiel w jeziorze, wizyta w parku linowym czy wyprawa rowerowa to wydarzenia, które warto uwiecznić w kadrze.

Wywołane i umieszczone w tradycyjnym albumie bądź też przeglądane na ekranie komputera tracą one jednak swój czar. Jednym ze sposobów na upamiętnienie udanych wakacji i zachowanie w pamięci tych najpiękniejszych chwil jest fotoksiążka, w której można umieścić najpiękniejsze i najciekawsze zdjęcia. Dzięki licznym możliwościom związanym zarówno z rodzajem oprawy, jak i układem graficznym, takie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością. Fotoksiążka daje również możliwość umieszczania pod zdjęciami krótkich komentarzy, jak i bardziej rozbudowanych opisów. Jedni wykorzystują fotoksiążkę jako swego rodzaju pamiętnik lub też „komiks” prezentujący ich wakacyjne przygody, drudzy tworzą dzięki niej coś w rodzaju kroniki turystycznej, w której prezentują zdjęcia odwiedzonych miejsc wraz z ich krótkimi opisami. Jedno jest pewne. Bez względu na swą ostateczną formę fotoksiążka pozwala ożywić wspomnienia z wakacji oraz zaprezentowanie w ciekawy sposób zdjęć z urlopu rodzinie i znajomym.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl / prolink.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Strzaliny
--- miejsce na reklamę ---

JastrowieCzłopa
--- miejsce na reklamę ---

Laski WałeckieNadarzyceTucznoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Kościół w Martwi

pw. Matki Boskiej Różańcowej

Rezerwat 'Glinki'

Szlaki konne

Szlak żółty ZP 1129y

Wałcz – J. Smolno – J. Łubianka – Ostrowiec (14km)

  • Polecamy
?>