Reklama w serwisie

O SERWISIE
Serwis Urokipojezierza.pl jest pierwszym i jedynym portalem internetowym, aktualizowanym na bieżąco oraz wypełnianym informacjami z zakresu turystyki, wydarzeń sportowych i kulturalnych Pojezierza Wałeckiego. Z dnia na dzień UrokiPojezierza.pl cieszą się coraz większą popularnością, a statystyki sukcesywnie rosną. Mamy również wiele nowych pomysłów na uatrakcyjnienie naszej oferty, które stopniowo wprowadzamy. Tym samym zwiększają się szanse na dotarcie do klienta za pośrednictwem naszego serwisu. Serwis skupia wszystkie aspekty lokalnej turystyki, co pozwoli trafić do klienta o upodobaniach turystyki aktywnej jak i kulturowej, a celem serwisu jest również zapewnienie kompleksowej informacji turystycznej na temat pojezierzy oraz atrakcji, kultury i sportu znajdujących się na jego obszarze. Kierujemy się również do wszystkich tych, którym sprawy turystyczne są bliskie. Chcemy również łączyć i integrować ludzi związanych z turystyką – wskazując i opisując najważniejsze kwestie, problemy i zagadnienia. Pragniemy stać się platformą wymiany informacji oraz poglądów i pomysłów na polepszanie kondycji lokalnej branży turystycznej. W odróżnieniu od innych portali turystycznych główną osią nie jest baza noclegowa, lecz przewodnik po regionie z zaprezentowanymi atrakcjami turystycznymi. Baza noclegowa i gastronomiczna jest dopełnieniem całości serwisu.

KORZYŚCI
Konkurencja w branży turystycznej wymaga zmiany kierunku promocji przedmiotu, czyli produktu i usługi w kierunku podmiotu, czyli klienta oferty turystycznej.
Najważniejsze korzyści płynące z reklamy na UrokiPojezierza.pl:
- Kampania w serwisie Urokipojezierza.pl pomoże zbudować Państwu pozytywny wizerunek firmy w regionie Pojezierzy i okolic,
- Reklama w pierwszym i jedynym dotychczas portalu turystycznym w regionie zwiększy sprzedaż usług i produktów świadczonych przez Państwa firmę,
- Dotarcie do grona Klientów, do których dotychczas nie było okazji dotrzeć,
- Serwis UrokiPojezierza.pl prowadzi również własną kampanię promocyjną zarówno w internecie jak i w publikacjach drukowanych w całym kraju, dzięki temu zwiększa się liczba Klientów trafiających do Państwa.

GRUPA DOCELOWA
Strukturalizując zagadnienie stwierdziliśmy, że serwis jest docelowo przeznaczony dla trzech grup adresatów (użytkowników, internautów), do których należą:
- Turyści – głównie przyjezdni, goście, wczasowicze, sportowcy. Ta grupa dzieli się na trzy grupy docelowe, korzystające najczęściej z usług agroturystycznych oraz podobnych: rodziny z dziećmi, ludzie starsi oraz miłośnicy przyrody (np. wędkarze).
- Stali mieszkańcy regionu, społeczność lokalna, korzystająca często z różnych usług, choćby spływy kajakowe, atrakcje turystyczne, baza gastronomiczna, inne usługi.
- Inwestorzy, którzy mogą być zainteresowani ulokowaniem na danym terenie przedsięwzięcia gospodarczego.
Zapotrzebowanie tych grup na informacje o usługach jest różne. Nie są to również grupy podobne ani demograficznie (wiek, płeć, wykształcenie, pochodzenie), ani społecznie (rodziny, grupy zorganizowane, samotne), ani ekonomicznie (różne stopnie zamożności). Reasumując, zakres potencjalnych Turystów jest szeroki.

OFERTA
Zlecone publikacje bannerów odbywają się na zasadzie rotacji. Oznacza to, że bannery są wyświetlane w wybranych przez Klienta miejscach losowo z puli zleconych bannerów do emisji. Emisje bannerów sprzedawane na okres miesiąca lub jego wielokrotności. Można zamówić banner w różnych miejscach serwisu i emitować go jednocześnie. Bannery reklamowe są dostarczane przez Klientów lub wykonane na zlecenie Klienta. W serwisie mogą reklamować się również firmy spoza terenu Pojezierza Wałeckiego. Zachęcamy firmy z całej Polski do reklamowania się na łamach naszego serwisu.
Na życzenie Klienta udostępniamy statystyki przesyłane pocztą elektroniczną pod wskazany przez Klienta adres.


Serwis Urokipojezierza.pl zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zlecenia wykonania usługi bez podawania przyczyn oraz zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia zlecenia wykonania usługi lub/i natychmiastowego zawieszenia wykonywanej usługi w przypadku prezentowania na stronach internetowych „Klienta” treści niezgodnych z obowiązującym na terenie RP prawem, treści pornograficznych lub/i niezgodnych z netykietą.

Ceny oraz specyfikacje zawarte w niniejszym dokumencie tracą ważność wraz publikacją nowego cennika oraz specyfikacji emisji bannerów.

Ceny oraz treści zawarte w niniejszym dokumencie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Dodatkowe informacje na temat reklamy w naszym serwisie można uzyskać pisząc na adres biuro@urokipojezierza.pl
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Marcinkowice
--- miejsce na reklamę ---

WałczMirosławiec
--- miejsce na reklamę ---

MartewKłębowiecCzłopaVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Iłowiec

(niem. Polniche Fuhlbeck)

Nietoperze

Silosy rakietowe - Kolonia Brzeźnica

O księciu Dzierżykraju dwie opowieści

  • Polecamy
?>