Pojezierze Wałeckie na Tour Salon w Poznaniu

Pojezierze Wałeckie na Tour Salon w Poznaniu W sobotę 22 października zakończyła się 22 edycja Targów Tour Salon Poznań 2011. Na czterodniowym spotkaniu branży turystycznej zaprezentowało się Pojezierze Wałeckie. Przedstawiciel Starostwa Powiatowego, Centrum Informacji Turystycznej oraz serwisu UrokiPojezierza.pl reprezentowali nasz region na oficjalnym stoisku całego regionu zachodniopomorskiego.
Goście odwiedzający stoisko interesowali się szczególnie pozostałościami Wału Pomorskiego oraz szlakami kajakowymi, pieszymi i rowerowymi. Przez 4 dni stoisko, na którym można było zaczerpnąć nie tylko informację turystyczną, ale również zabrać ze sobą materiały o Pojezierzu Wałeckim odwiedziło około 120 tysięcy zwiedzających. Głównie byli to przedstawiciele innych regionów, ale również klienci indywidualni szukający w okresie jesiennym, gdzie spędzić urlop w przyszłym roku.
Przyznać należy, że sąsiednie regiony zach-pom i nie tylko oferowały dużo bogatsze materiały dla turystów. Wiele z nich wydanych było ze środków unijnych. Można zadać sobie pytanie dlaczego Wałcz i okolice nie zaopatrzyły stoiska w odpowiednie materiały? A może to kwestia braku materiałów do promocji naszego regionu? Mamy nadzieję, że temat weźmie w swoje ręce Wałecka Lokalna Organizacja Turystyczna, która po powstaniu zajmie się również tą dziedziną.
Warto nadmienić, iż aranżacja stoiska regionalnego zachodniopomorskiego, gdzie znajdował się Wałcz otrzymała wyróżnienie w konkursie ACANTHUS AUREUS na najlepsze stoiska.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

MirosławiecJastrowie
--- miejsce na reklamę ---

WałczMarcinkowice
--- miejsce na reklamę ---

KłębowiecPróchnowoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Duchy tuczyńskiego zamku

Szlak Korytnicy

Ścieżka przyrodniczo-leśna Morzycówka

Obserwacja przyrody

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>