Nowa agroturystyka 'Nad Raduniem'

Nowa agroturystyka 'Nad Raduniem' Wałcz może pochwalić się nową i dosyć oryginalną agroturystyką. Od niedawna na Morzycach niedaleko Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej „Morzycówka” Nadleśnictwa Wałcz powstały drewniane domki, które będzie można wynająć. Agroturystyka "Nad Raduniem" oferuje noclegi, ale będzie można również skorzystać w niedalekiej przyszłości z innych atrakcji jakie szykują właściciele Pani Maria i Pan Ryszard Gawda.
Można wynająć jeden z czterech domków. Jeden pomieści od 4 do 5 osób. Każdy z nich posiada aneks kuchenny i swoją łazienkę. Dwa z nich posiadają kominek tradycyjny, a pozostałe dwa elektryczny. W głównym pokoju znajdziemy telewizor oraz możliwość dostępu do internetu. Przy domkach przygotowany jest plac zabaw dla dzieci i miejsce do grillowania.

Dla przyszłych gości ośrodka "Nad Raduniem" mamy dobrą nowinę. Nocując tam macie Państwo w bliskiej odległości ośrodek MOSiR z kąpieliskiem, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Bukowina, wiszący most Kłosowski, trasa edukacyjna przygotowana przez Nadleśnictwo Wałcz, dwa jeziora Raduń i Raduń Mały zwany również Herta i zaledwie 300 metrów do trasy spacerowej wokół jeziora Raduń.
Informacje o domkach i kontakt do właścicieli można znaleźć w naszej bazie noclegowej na stronie OtoUroki.pl.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

KłębowiecPróchnowo
--- miejsce na reklamę ---

Nadarzyce
--- miejsce na reklamę ---

StrzalinyVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

4x4

Strzaliny

(niem. Strahlenberg)

Człopa

(niem. Schlopp)

Szlaki nie oznakowane

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>