Czy warto skorzystać z oferty Best Western?

Czy warto skorzystać z oferty Best Western?Best Western to popularna sieć obiektów hotelowych. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. W Polsce powstaje coraz więcej hoteli działających pod tą marką. Wiele osób zastanawia się, czy warto rezerwować pokój lub apartament przez BW. Oczywiście, że tak! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że marka dba o zadowolenie swoich klientów. Możemy otrzymać od niej znacznie więcej niż od innych sieci hotelowych. Wszystko dlatego, że marka posiada niezwykle rozbudowany program lojalnościowy. Nie bez powodu uważany jest on za jeden z najlepszych (w skali globalnej).

Szeroki wybór hoteli


Każdy hotel Best Western jest kompleksowo przystosowany do ogólnie narzuconych standardów. Planując krótki wyjazd, czy też kilkutygodniowe wakacje możemy mieć pewność, że trafimy do miejsca komfortowe, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Na całym świecie jest ponad 4000 obiektów, które należą do sieci Best Western. Niezależnie od tego, gdzie się wybieramy, możemy zabukować miejsce w nowoczesnym obiekcie. Bez trudu znajdziemy hotel Best Western w pożądanej lokalizacji. Każdej rezerwacji można dokonać na ich stronie internetowej dostępnej pod adresem www.bestwestern.pl.

Trzeba także dodać, że do wyboru jest aż dziewięć różnych typów obiektów. Możemy zarezerwować zarówno pokój o standardzie ekonomicznym, jak i ekskluzywny, przestronny apartament. Plusem jest również to, że możliwe jest dokonanie rezerwacji grupowej. Jest to szczególnie ważne, jeśli wybieramy się na urlop w gronie znajomych, czy też organizujemy konferencję dla wszystkich pracowników naszej firmy. Możliwości są niemal nieograniczone, a wszystko zależy od tego, czego oczekujemy.


Podróż w prezencie

Best Western umożliwia wyrobienie specjalnej karty Travel Card. Działa ona zupełnie tak, jak popularne karty upominkowe w sklepach. Wręczając komuś taką kartę, dajemy mu możliwość odbycia niezapomnianej podróży. Nie narzucamy drugiej osobie, gdzie ma pojechać. Ofiarowujemy jej bon o określonej wartości, który może przeznaczyć na wspaniałe wakacje. Travel Card ogranicza ilość zbędnych formalności. Jest to świetny sposób, jeśli chcemy sprawić komuś wielką przyjemność. Osoba obdarowana decyduje nie tylko o miejscu, ale również dacie wyjazdu.

Travel Card to znakomita opcja nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również biznesowych. Wielu przedsiębiorców decyduje się z niej skorzystać, aby wynagrodzić swoim pracownikom efektywną pracę. To znakomity pomysł na premię.


Wyjazd ze zwierzakiem

Best Western Polska oferuje nam obiekty hotelowe, które są przyjazne zwierzętom. O ile na świecie jest to niemal standardem, tak w Polsce dość ciężko znaleźć jest hotel, który umożliwi nam podróż z psem, czy też kotem. Rezerwując obiekt BW bez najmniejszego problemu znajdziemy taki, który zaakceptuje naszego pupila. Jest to spore udogodnienie. Coraz więcej osób decyduje się na wyjazd z pupilem. Koszt profesjonalnego hotelu dla zwierząt jest wysoki, a ponadto nie zawsze znajduje się on w naszej okolicy. Jest to również stres dla futrzaka, który zostaje pozostawiony pod opieką zupełnie obcych osób. Zabierając go ze sobą w podróż mamy pewność, że nic mu nie grozi. Oczywiście jest to dodatkowy obowiązek dla właściciela, jednak nie stanowi to żadnego wyzwania.


Specjalna oferta dla seniorów

Best Western proponuje niezwykle korzystną, a zarazem ciekawą ofertę dla seniorów. Osoby, które ukończyły 65 rok życia mogą otrzymać 10% zniżkę na pobyt w obiekcie BW. Istotne jest jedynie to, aby posiadać aktualnie ważny dowód osobisty, gdyż to dzięki niemu można potwierdzić tożsamość oraz wiek. Taka zniżka nie wymaga żadnych dodatkowych formalności. Rezerwacji można dokonać drogą internetową lub telefoniczną.

Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

PróchnowoMarcinkowice
--- miejsce na reklamę ---

CzłopaMartew
--- miejsce na reklamę ---

StrzalinyBronikowoTucznoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Rezerwat 'Glinki'

Nadarzyce

(niem. Rederitz)

Szlaki arch. sakralnej na pojezierzu

Zdbowo

(niem. Stibbe)

  • Polecamy
?>