Spotkajmy się w Pobierowie!

Spotkajmy się w Pobierowie!Tak brzmi nasze zaproszenie na najbliższy sezon turystyczny. Pobierowo - niezwykle turystyczna wieś nad polskim morzem, położona w województwie zachodniopomorski, w gminie Rewal. Doskonałe miejsce wypoczynkowe w północno-zachodniej Polsce. Przyjemne nadmorskie plaże i wiele atrakcji turystycznych. Świetne miejsce wypoczynkowe zarówno latem jak i jesienią. Latem spotkasz tutaj wielu turystów, rejon tętni życiem. Jesienią docenisz nostalgiczne plaże - ten okres sprawdzi się na wypoczynek, gdy nie lubisz zatłoczonych miejsc. W Pobierowie spotkasz najpiękniejsze polskie plaże.

Będąc w Pobierowie nie można pominąć kilku ciekawych atrakcji turystycznych, jak Bałtycki Park Dinozaurów i Safari Wrzosowo. To atrakcja zdecydowanie dla osób, które chcą aktywnie spędzić czas. Ścieżka edukacyjna, muzeum, park rozrywki i rozliczne sklepy z paniątkami. W przerwie odpoczniesz i posilisz się w restauracji. Prawdziwy raj rodzinnej rozrywki.

Sympatycy rowerowych wycieczek znajdą dla siebie dwie ścieżki rowerowe. Szlaki - niebieski i błękitny, prowadzące przez polskie wybrzerze. Warto skorzystać z takiej formy aktywnego wypoczynku, tym bardziej, że po drodze czeka wiele ciekawych miejsc, jak ruiny kościółka przy lesie w drodze do Trzęsacza. Jadąc miniemy po drodze też znaną latarnię morską w Niechorzu.
Jeżeli myślisz, że brak roweru będzie problemem - nic bardziej błędnego. Odwiedzając Rewal Bike System dobierzesz dla całej rodziny sprzęt rowerowy, aby cudownie i aktywnie spędzić wolny czas. System zaopatrzenia w sprzęt rowerowy działa również w Pobierowie, a zamówienie sprzętu nie jest trudniejsze od zamówienia kawy w kawiarni. Często sprowadza się to do okazania dowodu osobistego i automatycznego sczytania kodów kreskowych na ramach rowerów. Zwrot sprzętu wygląda bardzo podobnie. Dzięki tej prostej procedurze nie tracimy cennego czasu urlopowego na zbędne formalności i generowanie kolejnych "papierków".

Aby przekonać się do Pobierowa wystarczy raz spędzić tutaj urlop. Kolejną atrakcją - na każdą właściwie pogodę - jest Park Linowy w Pobierowie. Miejsce, gdzie ciekawie spędzisz czas podnosząc sobie poziom adrenaliny. Kilkadziesiąt przeszkód rozmieszczonych na trasach od szkoleniowej - łatwej do trudnej, a po drodze trasy poziomem dopasowane do każdego z uczestników tej formy rozrywki. To bardzo bezpieczna forma spędzania wolnego czasu pod okiem instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Świeże powietrze, czyste i zadbane lasy sosnowe - to klimat jaki towarzyszy spacerom i przejażdżkom w okolicy Pobierowa. Szum morza, czyste powietrze, urlop i doskonałe towarzystwo to wszystko czego można sobie życzyć w tym urokliwym miejscu. Podczas spacerów odszukać możesz również żywe pomniki przyrody. Wiekowych sosen jest wiele.

Do pełni szczęścia brakuje tylko przyglądnąć się tematyce dobrej bazy noclegowej w Pobierowie.
Tutaj rejon miło zaskoczy Was szeroką gamą możliwości noclegowych. Od tańszych, przez średnie, aż po spełniające najwyższe wymagania apartamenty.
Noclegi, domki gościnne, pokoje, pensjonaty, apartamenty - jednym zdaniem dla każdego coś dobrego. Oczywiście zróżnicowanie cenowe - jak we wszystkich miejscach turystycznych. W sezonie nieco drożej, a już wczesną jesienią nieco taniej.

Dowiedz się więcej o Pobierowie, sprawdź ceny noclegów i wyszukaj najkorzystniejsze oferty - www.pobierowo.com.pl
Spotkajmy się tam!

Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Jastrowie
--- miejsce na reklamę ---

TucznoWałcz
--- miejsce na reklamę ---

NadarzyceMarcinkowiceKłębowiecVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Kościół w Martwi

pw. Matki Boskiej Różańcowej

Cerkiew greckokatolicka

Podwyższenia Krzyża Pańskiego w Wałczu

Bank fotografii serwisu UrokiPojezierza.pl

Szlaki konne

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>