Jak znaleźć idealne miejsce do nakręcenia Twojej reklamy

Jak znaleźć idealne miejsce do nakręcenia Twojej reklamy Zajmujesz się kręceniem reklam, szukasz ciekawych miejsc i plenerów, a może chcesz zorganizować szkolenie na temat, jak kręcić dobre filmy reklamowe? Jeżeli tak, to nasze nowoczesne centrum konferencyjne pod Warszawą jest do Twojej dyspozycji.

Pojezierze czy Stolica?

Oczywiście centrum konferencyjne pod Warszawą jest w stanie sprostać wszelkim Państwa wymaganiom. Doskonale nadaje się na organizowanie sympozjów naukowych, paneli dyskusyjnych, odczytów, szkoleń i prezentacji produktów. Istnieje możliwość dostosowania sali do celów kręcenia reklamy. Nasze duże sale, bez trudu mogą uchodzić np. za aulę wyższej uczelni.

Dysponujemy doskonale wyposażonymi salami konferencyjnymi i szkoleniowymi - od kameralnych, po będących w stanie pomieścić kilkaset osób. Pomieszczenia są klimatyzowane, a fotele wygodne. Każdemu, kto zdecyduje się na organizację swojej konferencji w naszym centrum, oddajemy do dyspozycji sprzęt elektroniczny najwyższej jakości. Na wyposażeniu mamy projektory zdolne wyświetlać obraz w rozdzielczości 4k. Mikrofony są bezprzewodowe, dzięki czemu prelegent ma możliwość większej interakcji z uczestnikami spotkań. Doskonale emitowane są także filmy reklamowe.

Dla gości, którzy spędzą u nas dłuższy czas czekają różne atrakcje. Do ich dyspozycji oddaliśmy kompleks hotelowo - rekreacyjno - wypoczynkowy. Mogą skorzystać z sauny, kortu tenisowego, boiska do koszykówki i salonu odnowy biologicznej. Nasza baza hotelowa zapewnia nocleg w przytulnych i komfortowo urządzonych pokojach. Zarówno pokoje jak i cały obiekt jest klimatyzowany. Nasza restauracja serwuje bogate menu. Goście znajdą tu zarówno dania wegetariańskie, jak i mięsne. Niektóre produkty do naszej restauracji pochodzą z niedaleko położonego gospodarstwa ekologicznego.

W części restauracyjnej wydzielone zostało miejsce na bar sportowy, w którym goście we wspólnym gronie, na dużym ekranie mogą obejrzeć najciekawsze wydarzenia sportowe. Posiadamy licencję na publiczne odtwarzanie najlepszych europejskich rozgrywek piłkarskich, wyścigów formuły 1 i wielu innych dyscyplin sportowych.

Centrum konferencyjne pod Warszawą położone jest w malowniczej i słonecznej okolicy. Budynek z jednej strony otoczony jest gęstym lasem, przed pozostałą częścią roztacza się widok na nizinę. Takie uwarunkowanie centrum idealnie nadaje się do kręcenia reklam, w których dla podkreślenia walorów produktu - natura stanowi doskonałe tło.

Jeżeli chcesz zorganizować ciekawe spotkanie biznesowe, szkoleniowe lub sympozjum naukowe, bądź szukasz miejsca do nakręcenia swojej reklamy - skontaktuj się z nami.

Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Laski WałeckieWałcz
--- miejsce na reklamę ---

--- miejsce na reklamę ---

TucznoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

O czarodziejskiej górce

Ochrona przyrody

Flora

Szlak Rurzycy im. Jana Pawła II

  • Polecamy

komis wałcz kom-tad

Darmowy wpis do bazy noclegowej

?>