Konferencje - w kraju czy zagranicą?

Konferencje - w kraju czy zagranicą? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad sobą w kontekście swojej własnej marki? Tak naprawdę każdy z nas jest osobą i marką jednocześnie. Jeżeli chcesz odnieść sukces może warto skorzystać z fachowej porady.

Personal branding, to nasz wizerunek, czyli to co myślą i mówią o nas inni ludzie za naszymi plecami. Jest zbiorem emocji odczuwanych przez ludzi przed, w trakcie i po rozmowie z Tobą i jest ostatnim wrażeniem jaki zapisuje się w głowie osoby, która miała z Tobą kontakt. Możesz być różnie postrzegany np. jako małomówny, pedant, rygorysta, czy koleżeński i uczynny. Tylko od Ciebie zależy, jaką markę osobistą sobie zbudujesz.

Personal branding na pierwszy rzut oka może wydawać się trudne. Zwykle nie myślimy o osobach jako o produkcie i marce. Nic bardziej błędnego. Nasze nazwisko jest też marką, które możemy wypromować. Przedsiębiorstwa w swoich strategiach marketingowych i wizerunkowych mogą wykorzystywać różne sposoby reklamy takie jak np. pozycjonowanie w wyszukiwarce internetowej, lub wykupienie płatnej reklamy w wyszukiwarce.

W przypadku budowania marki osobistej, Internet jest doskonałym narzędziem do promowania siebie. Należy jednak pamiętać, że jest to broń obosieczna. Nieumiejętne zaprezentowanie się, może przynieść również szkody. Treści raz wrzucone do sieci zostają tam na zawsze. Budując więc swoją markę osobistą potrzebna jest strategia, która musi odpowiedzieć na trzy pytania: co?, dlaczego?, jak?

Pytanie pierwsze ma dać odpowiedź na to, co chcesz osiągnąć i jaki ma być efekt Twojej działalności, co dasz ludziom i jakie ich problemy rozwiążesz. Pytanie drugie - dlaczego? - ma dać ludziom motywację, aby poszli w Twoje ślady. Jak do tego dojść, w jaki sposób pokazać, jakimi narzędziami się posłużyć, do kogo mówić i kto ma być odbiorcą naszego przekazu?, to trzecie pytanie.

Sprawdź także - massage city center

Dobry personal branding leży u podstaw sukcesu wielu sportowców, aktorów, muzyków, biznesmenów itd. Osoby te w odpowiednim czasie zdały sobie sprawę z tego, że ich talent, umiejętności i pomysły potrzebują zaprezentowania na większym forum. W tym celu zaczęły się promować w mediach poprzez udział w akcjach charytatywnych, zakładanie blogów np. modowych, o gotowaniu, o zdrowej żywności, czy aktywności fizycznej. Personal branding nie musi zawsze oznaczać tylko pozytywnego wizerunku. Wiele osób bazuje na szokowaniu i wywoływaniu skandali np. wrzucają do sieci filmik, w którym łamią przepisy drogowe. Dzięki temu czują się dowartościowani, bo jest o nich głośno i zyskują miano kozaka.

Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć, jak profesjonalnie stworzyć swój personal branding, skorzystaj z rad ekspertów i zapisz się na kurs. Nasze adresy kontaktowe znajdziesz wpisując w wyszukiwarkę sala konferencyjna warszawa - personal branding.

Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Laski WałeckieMirosławiecBronikowo
--- miejsce na reklamę ---

JastrowieTuczno
--- miejsce na reklamę ---
VIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

O Diable Frydlandzkim

Henryku Blankenburgu, raptusie i okrutniku, czyli wielki zajazd na ziemi wałeckiej

Łowiectwo

Podwodny las - Borne Sulinowo

Rezerwat 'Mszary Tuczyńskie'

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>