Spędź cudowne chwile na jachcie
- czarter jachtów na Mazurach

Spędź cudowne chwile na jachcie Każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od miejsca, gdzie masz zamiar spędzić wolny czas - za granicą czy w Polsce - jednym z ciekawszych scenariuszy będzie żeglowanie. Wybór prosty, bo tak zaplanowany urlop spędzisz w zupełnie dowolnej konfiguracji - z rodziną, przyjaciółmi czy w bardzo małym kameralnym towarzystwie. Są również możliwości samotnej żeglugi, gdy kochasz spokój i pragniesz zakosztować ciszy.

Stojąc przed wyborem miejsca - masz bardzo szeroką gamę. Osobiście polecamy jednak najpiękniejsze Mazury.
Skupimy się jednak na czymś innym - przedstawimy walory trzech bardzo lubianych i popularnych jachtów. Wszystko po to abyś stojąc przed wyborem miał rozeznanie i aby wybór nie polegał na losowym impulsie.

Pierwszy z jachtów jakiemu się przyjrzymy bliżej to Antila 24.
Funkcjonalny i rodzinny model jachtu z przeznaczeniem nawet dla początkujących żeglarzy. Z powodzeniem obsłuży go też jeden żeglarz za sprawą jego bardzo prostej obsługi. Podczas żeglugi znajdziesz na nim komfort i bezpieczeństwo. Antila 24 to również bardzo zwinna jednostka - można pokochać żeglowanie. Doskonały dla osób pragnących spędzić urlop niczym niezakłócony, aby oddawać się chwilom relaksu i udziału w szeregu lokalnych atrakcji napotkanych na trasie żeglugi. To świetny komfortowy jacht dla 4-6 osób pływający raczej majestatycznie. Jeżeli oczekujesz szybkości zdecyduj się na inny jacht. Ten model to dobra klasyczna pozycja do turystycznego pływania i spędzania wolnych chwil.

Antila 26 to jednostka dedykowana starszym żeglarzom. Niesamowicie stabilny, przestronny (zarówno w środku jak i na zewnątrz). Prowadzi się bardzo łatwo i jest zrównoważony, bardzo dobra jakość żeglowania. Nawet niewielkie zanurzenie pozwala podejść do stosunkowo płytkich brzegów. Spełni wszystkie oczekiwania niewymagających żeglarzy. Ten wybór sprawi, iż w zasięgu ręki znajdziesz udany wypoczynek, świetną zabawę i niezapomniany rejs.

Na naszą uwagę zasłużył też Maxus 28 - pozycja w katalogach skierowana do żeglarzy z zacięciem regatowym. Dobrze, gdy dysponujesz nieco większą wiedzą i umiejętnościami żeglarskimi, bo to jeden z najszybszych mazurskich jachtów. Maxus 28 to bardzo dobrze wyposażony jacht, niezwykle przestronny i wygodny. Docenią go wszyscy kochający szybkość i wygodę. Na tym jachcie poczujesz przygodę i adrenalinę.

Jeżeli masz pytania lub szukasz ofert sięgnij po wiedzę z czarter4u.pl . Oferty czarteru jachtów skierowane są zdecydowanie do osób, które preferują aktywne urlopy, wakacje i wypoczynek. Jeżeli kochasz łono natury i wszystkie za tym idące walory to właśnie dla Ciebie ten rodzaj wypoczynku.
Pozostaje więc zabrać dobry humor i doborową ekipę - udanej żeglugi i przyjemnego rejsu!

Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

--- miejsce na reklamę ---

CzłopaNadarzyceWałcz
--- miejsce na reklamę ---

MirosławiecMartewVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Pierogi z kapustą i grzybami

Szlak zielony ZP 1133

Rezerwat 'Glinki'

Szlak czarny ZP 1132

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>