Hotele na Mazurach

Konferencje na Mazurach, to idealny pretekst do połączenia pracy oraz odpoczynku. Hotele na Mazurach rywalizują z innymi miejscami o klientów pojawiających się w Krainie Wielkich Jezior.

W takim miejscu jak to naprawdę nie można się nudzić. Do dyspozycji gości oddano cały szereg atrakcji, które swoim poziomem prześcigną niejedną ofertę dedykowaną dla większych grup i organizowaną przez profesjonalistów.

Miłośnicy oraz oczywiście miłośniczki dbania o urodę mogą się oddać pod opiekę personelu Spa. Specjaliści pomogą każdemu dobrać idealny zabieg do jego potrzeb. Jest w czym wybierać.

Oczywiście pobyt na Mazurach to nie tylko słodkie lenistwo. Miłośnicy aktywnego wypoczynku również znajdą imponującą gamę rozrywek dla siebie.

Hotele oferują swoim gościom zorganizowane zajęcia sportowe i rekreacyjne, między innymi poniedziałkowe bieganie, wtorki z nordic walking, środowe wycieczki rowerowe z przewodnikiem. To z pewnością ucieszy osoby, które chcą spróbować konkretnej aktywności fizycznej po raz pierwszy.

Goście hotelowi mogą wypożyczyć rowery turystyczne oraz inny sprzęt sportowy na preferencyjnych warunkach.

Głęboczek Vine & Spa to jeden Hoteli na Mazurach. Idealne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju konferencji. Goście mają do dyspozycji pięknie zagospodarowany teren, pełen zieleni. To idealne miejsce na organizację imprez plenerowych oraz zabaw integracyjnych. Osoby szukające spokoju i wytchnienia od miejskiego zgiełku, mogą oddać się przyjemności wędkowania. To nie wszystko. Oferta w tym temacie jest bowiem znacznie szersza. Zajęcia grupowe i indywidualne z trenerami i specjalistami zadowolą nawet najbardziej wybrednych klientów. 

Dużą popularnością wśród odwiedzających cieszą się zajęcia jogi i lekcje tańca towarzyskiego. Skupiają one sporą grupę zainteresowanych relaksem i chęcią poznania podstaw tych dyscyplin.

Dla osób, które pragną rozrywek umysłowych przewidziano lekcje gry scrabble i brydża.
Wszystko to połączone w oparciu o doskonałą kuchnię i usługi dietetyka sprawia, że ciężko innym ośrodkom dorównać ofertą temu miejscu.

Przepięknie położenie otoczone przyrodą. Ośrodek wręcz emanuje spokojem. Czyż to nie rekompensuje sporą odległość hotelu od Warszawy? W takiej sytuacji odległość od wielkiego miasta to wręcz atut nie do przebicia. Sprawdź to - warto!

Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Mirosławiec
--- miejsce na reklamę ---

MartewLaski Wałeckie
--- miejsce na reklamę ---

WałczKłębowiecVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Szlak niebieski ZP 1131n

Zamkowe w Wałczu, jez.

(niem. Schloss See)

Chmiel Wielki, jez.

(Chmiel Duży, Wojskowe, Głębokie, niem. Grosser Kamel See)

Kotleciki z kurczaka z warzywami

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>