Samochód do wynajęcia?

Polacy coraz częściej przekonują się do wynajmowania samochodów osobowych. Jeszcze kilka lat temu rynek wynajmu pojazdów dotyczył głównie samochodów ciężarowych służących do przewozu ładunków, bądź też przyczep towarowych. Przyczepy cieszy się największym powodzeniem. Dzisiaj nie jest już niczym niezwykłym zobaczenie na ulicach Warszawy i innych naszych miast samochodów osobowych oklejonych w barwy konkretnych wypożyczalni. Wraz z postępem rozwija się rynek wypożyczalni samochodów. Konkurencja jest dosyć duża więc ceny dla użytkownika końcowego stają się bardzo atrakcyjne. Niejednokrotnie stajemy też przed faktem, że to jedyne rozsądne rozwiązanie jakie mamy do wyboru.
Dlaczego wynajem?
Jednym z powodów, dla którego wypożyczamy samochody osobowe jest oczywiście turystyka - nie zawsze podróżujemy własnym samochodem, a chcielibyśmy zobaczyć okolice naszego tymczasowego miejsca pobytu. Można próbować dojechać do zabytków przy pomocy komunikacji podmiejskiej, czy nawet pociągów i PKS-ów, to jednak zwiedzanie przy pomocy samochodu jest znacznie wygodniejsze! Samochód zastępczy?
Drugim powodem jest oczywiście potrzeba samochodu zastępczego, gdy nasz pojazd ulegnie awarii, bądź wypadkowi. Wraz z niedawnym wyrokiem polskiego sądu dotyczącym tego, iż przy każdym wypadku właścicielowi samochodu, z którego winy nie nastąpiło zdarzenie, przysługuje samochód zastępczy z OC sprawcy, Polacy nie zwlekają z wypożyczeniem - nikt z nas nie chciałby być przecież pozbawiony swojego codziennego środka transportu wykorzystywanego chociażby podczas dojazdów do pracy. Firmy oferujące tego typu wynajem samochodów osobowych znajdziemy w niemal każdym większym mieście. Pamiętajmy jednak, że w przypadku wynajmu samochodu zastępczego nie musi to być najtańsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie - zapłaci i tak sprawca ze swojego OC.
Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Laski WałeckieCzłopa
--- miejsce na reklamę ---

TucznoMirosławiecMartew
--- miejsce na reklamę ---

PróchnowoMarcinkowiceBronikowoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Poradnik kajakarza

Gdzie kupić kartę wędkarską?

Wędkarstwo - Pojezierze Wałeckie

Iłowiec

(niem. Polniche Fuhlbeck)

Pierogi z kapustą i grzybami

  • Polecamy
?>