Jedziemy do Pobierowa, czyli wakacje na TAK

Wakacje w Pobierowie nierozerwalnie związane są z gwarancją powodzenia i sukcesu, bo nawet kilkudniowy pobyt w tej miejscowości zawsze zaowocuje masą wspomnień, nowymi znajomościami, promieniami słońca, dobrą kuchnią i pysznymi lodami.
Do Pobierowa można dojechać łatwo i szybko pod warunkiem, że transport zaplanujemy rozsądnie. Często niektóre trasy się korkują dlatego warto, szczególnie w ciepłe dni weekendowe, omijać trasę E65 i z trasy S3 zjechać za Goleniowem w kierunku Nowogardu. Gdy to nam się uda, powinno obyć się bez problemów.

Samo Pobierowo to miejscowość położona na Wybrzeżu Trzebiatowskim. Pas zieleni ciągnący się w tym rejonie wzdłuż brzegu Bałtyku w tej okolicy ma szerokość 2 km. Pobierowo pod względem powierzchni zajmuje pierwsze miejsce w gminie Rewal. Ulica Grunwaldzka, ma prawie 4 kilometry długości i łączy wschodni, i zachodni kraniec tej miejscowości. Wszystko to sprawia, że miejscowość jest urokliwa i trudno znaleźć jej zagorzałym przeciwników.
Pobierowo noclegi nad morzem

Pobierowo noclegi ma w stosunkowo korzystnej cenie, a co najważniejsze rozsiane po całej miejscowości, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Podobnie zresztą jest z ofertą gastronomiczną, czy rozrywkową. Magia miejscowości polega na tym, że pomimo niewielkiej powierzchni, odnajdą się w niej miłości ciszy i spokoju, rodziny z dziećmi, jak i spragnieni szaleństw imprezowych. Najlepszym miejscem na wyszukanie noclegów jest strona www.pobierowo.com.pl gdzie każdy znajdzie odpowiedni obiekt dla siebie. W pogodne, wręcz upalne dni, godzinami można wylegiwać się na zadbanej plaży by na wieczór przenieś się w tętniące życiem centrum miejscowości. Pyszna, świeża ryba, kuchnia włoska, kuchnia turecka lub na szybko - tradycyjne fast - foody sprawią, że urlopowicze nie narzekają na ofertę gastronomiczną. Wiele lokali obok kuchni serwuje również muzykę z DJ prowadzącym imprezę taneczną do białego rana. Młodsi urlopowicze mogą na tańce udać się do kilku klubów położonych na terenie miejscowości.
Lato to też lody, tradycyjne francuskie naleśniki, czy chociażby gotowana kukurydza, popcorn, a nawet wata cukrowa. Wszystkie w Pobierowie pod dostatkiem, tak aby nawet najbardziej wymagający urlopowicz nie miał prawa narzekać.
Urlop w Pobierowie? Naprawdę warto!
Autor \ źródło:

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Wałcz
--- miejsce na reklamę ---

TucznoNadarzyce
--- miejsce na reklamę ---

JastrowieMartewVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Szlak niebieski WK 3508n

Nadarzyce - rezerwat 'Diabli Skok' (11km)

Łowiectwo

Bronikowo

(niem. Brunk)

O czarodziejskiej górce

  • Polecamy
?>