Scrabble w Wałczu, czyli Wałeckie Scrabblobranie

Już od najbliższego czwartku odbywać się będą rozgrywki w scrabble. Organizatorem jak co roku jest najlepszy wałecki scrabblista Jolanta Chłopińska oraz Gimnazjum Nr 2 w Wałczu. Podczas czterech dni zawodnicy z całej Polski będą mogli wziąć udział w IX Mistrzostwach Polski Nauczycieli w Scrabble oraz IX Mistrzostwach Ziemi Wałeckiej "Wałeckie Scrabblobranie".
W Mistrzostwach Polski Nauczycieli mogą brać udział nauczyciele czynni lub emerytowani wszystkich typów szkół i placówek oświatowych, nauczyciele delegowani do pracy w kuratoriach, OKE, CKE, MEN, wykładowcy wyższych uczelni, nauczyciele przeniesieni w stan nieczynny. Obrońcą tytułu w tym roku jest Magdalena Kupczyńska. Na zawodników czeka 8 rund podczas których wyłoniony zostanie nowy Mistrz Polski.
Wałeckie Scrabblobranie to już niemalże marka w scrabblowym światku. Nasze turnieje są zachwalane w całej Polsce a to za sprawą organizatora Jolanty Chłopińskiej dyrektor Gimnazjum Nr 2 w Wałczu. Turniej ma charakter otwarty i mogą wziąć w nim udział wszyscy, zarówno amatorzy i jak zawodnicy turniejowi. Na wszystkich czeka 18 rund, które rozegrane zostaną w przeciągu 3 dni. Patronat nad turniejem obrała pani Burmistrz Miasta Wałcz, liczni sponsorzy spośród miejscowych kupców i przedsiębiorców, Wytwórnia Ciast i Lodów SANTOS Marek Bargieł oraz Solid-dach — Usługi ciesielsko-dekarskie Paweł Janaś.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

NadarzyceLaski WałeckieWałcz
--- miejsce na reklamę ---

Bronikowo
--- miejsce na reklamę ---

JastrowieMirosławiecVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Szlak niebieski ZP 1130n

Leśniczówka Wałcz - Ostrowiec (4 km)

O Diable Frydlandzkim

Henryku Blankenburgu, raptusie i okrutniku, czyli wielki zajazd na ziemi wałeckiej

Poradnik kajakarza

Rezerwat "Strzaliny koło Tuczna"

  • Polecamy

komis wałcz kom-tad

Darmowy wpis do bazy noclegowej

?>