Woodstokowe przywitanie wakacji

Już 5 lipca w Głowaczewie/k.Wałcza prawdziwe muzyczne święto, będziecie mogli posłuchać gwiazdy „Przystanku Woodstock” rewelacyjnej grupy KABANOS. Saportować jej będą równie świetne zespoły: ORCHIDEA (Karvina –Czech Republic), VECORDIA (Warszawa).
Kabanos to ewenement polskiej sceny niezależnej, zespół taki sam jak żaden. Grupa bez podpisanego kontraktu i wsparcia wytwórni muzycznych ma już w całej Polsce rzeszę wielbicieli. Powoli stają się prawdziwą gwiazdą sceny alternatywnej, będącą w opozycji do masowych mediów i popkultury. Dla tego zespołu bariery nie istnieją.

W ubiegłym roku zespół został jednym z laureatów eliminacji do Przystanku Woodstock i wystąpił na małej scenie, dając rewelacyjny koncert. W prowadzonym co roku plebiscycie ZŁOTEGO BĄCZKA, czyli eliminacji zespołu, który najlepiej rozkręcił i rozbawił ludzi na minionym festiwalu, zespół zajął pierwsze miejsce deklasując innych artystów małej sceny. Zanim jednak wystąpią w tym roku przed pół milionową widownia Przystanku Woodstock zagrają dla Was na naszym koncercie.

Równie ciekawie zapowiadają się pozostałe koncerty. VECORDIA grająca folk metal po polsku: damski wokal, skrzypce, flety i metalowy organizm sprawią, że zapragniecie wrócić do korzeni. Vecordia to cała masa melodyjnego metalu – od wbijających w ziemię wysokich prędkości, przez podparte ciężkim uderzeniem, wpadające w ucho motywy, aż po nastrój ballad.
Ostatnim zespołem, którego będzie można posłuchać jest zespół Orchidea. Sympatyczna, czeska kapela odwiedzi już kolejny raz Głowaczewo. W ubiegłym roku zagrali dla naszych gości rewelacyjny koncert i szybko zjednali sobie publiczność. Kto nie miał okazji słuchać melodyjnego heavy metalu śpiewanego po czesku, powinien koniecznie przybyć na koncert.

Piątkowe koncerty odbywają się ramach III edycji zlotu motocyklowego MOTOPARTY NAD PIŁAWĄ organizowanego przez Pilską Grupę Motocyklową „RIDE TO LIVE”.

O wyjątkowości imprezy decyduje nie tylko wspaniała muzyka oraz pasja organizatorów, ale również niezwykle malownicze miejsce nad rzeką Piławą w sercu Pojezierza Wałeckiego.

Do zobaczenia na koncertach!

Przedsprzedaż biletów w cenie 25zł w Desperado, Piła ul. Łączna 57.
Autor \ źródło: RIDE TO LIVE - Pilska Grupa Motocyklowa

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Nadarzyce
--- miejsce na reklamę ---

MirosławiecTuczno
--- miejsce na reklamę ---

BronikowoMartewVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Rejs po Raduniu

O Diable Frydlandzkim

Henryku Blankenburgu, raptusie i okrutniku, czyli wielki zajazd na ziemi wałeckiej

Zdbowo

(niem. Stibbe)

Ateny Wałeckie

I LO im. Kazimierza Wielkiego w Wałczu

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>