Wernisaż Kilka Kadrów warsztatów fotograficznych

Wernisaż Kilka Kadrów warsztatów fotograficznych W Wałeckim Centrum Kultury 17 lutego odbył się wernisaż uczestników warsztatów fotograficznych prowadzonych przez Bartosza Ćmiela. W wernisażu udział wzięło 15 uczestników: M. Gątarek, M. Czyżewski, W. Wojtanek, E. Stencelewicz, D. Kondras, G. Opaluch, M. Cierpicki, R. Lizoń, Sz. Krysiak, J. Naranowicz, K. Borkowski, M. Pająk, A. Andrzejak, M. Podsiadło i D. Brusiło.
Wszyscy uczestnicy uczęszczali na zajęcia od października do czerwca gdzie poza wiedzą teoretyczną i historią fotografii poznali sylwetki zawodowe fotografów polskich tj. Piotr Chara, Krystian Bielatowicz czy Maciej Koniuszy. Po zajęciach teoretycznych każdy wziął udział w plenerach i zajęciach studyjnych podczas których wykonał zdjęcia m.in. na wystawę w WCK.

Wernisaż cieszył się dużym zainteresowaniem co potwierdzają zdjęcia. W przygotowaniu wystawy dużą pomoc włączyli Pan Rysiu i Kasia z WCK. Druk prac wsparli mecenasi wystawy: Poseł na Sejm RP Paweł Suski, Burmistrz Miasta Wałcz Bogusława Towalewska, Sławomir Ptak z Firmy Reklamowej Ptak oraz Państwo Franaszek. Atrakcję wernisażu, czyli czekoladową fontannę zasponsorował Karol Solarski oferujący Atrakcje Weselne.

Jak w poprzednim roku tak i w tym został wybrany najlepszy uczeń, a została nim Weronika Wojtanek, która otrzymała piękną książkę o fotografii.
Aktualnie trwa trzecia edycja warsztatów, a wernisaż tych uczestników już w lutym 2014 roku. Zapraszamy!
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

PróchnowoKłębowiec
--- miejsce na reklamę ---

Wałcz
--- miejsce na reklamę ---

MarcinkowiceNadarzyceCzłopaVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Kluski ziemniaczane w trzech smakach

Rezerwat 'Rosiczki Mirosławieckie'

Szlak Dobrzycą

Ateny Wałeckie

I LO im. Kazimierza Wielkiego w Wałczu

  • Polecamy

komis wałcz kom-tad

Darmowy wpis do bazy noclegowej

?>