KLUBOWY MIKOŁAJKOWY TURNIEJ KATA

W piątek 07.12.2012 roku zamiast treningów Zarząd KKT Wałcz przygotował dla dzieci ze wszystkich grup treningowych Mikołajkowy Turniej Kata. Turniej rozegrany zostanie w dwóch turach w sali gimnastycznej SP-4 tak, aby wszyscy rodzice i chętni mogli obejrzeć współzawodnictwo. Dla grupy początkującej /ćwiczącej od 17.00 do 18.00/ i dla grupy zerowej /ćwiczącej od 18.00 do 19.00/ turniej odbędzie się o godz, 18.00 UWAGA - sala zostanie otwarta o 17.45 Prosimy nie przychodzić wcześniej ! Dla grupy średniej /trening od 19.00 do 20.00/ i dla grupy starszej /trening od 20.00 do 21,00. turniej odbędzie się o godz.19.30
Turniej ma charakter otwarty, tzn. że może wziąć w nim udział każdy członek klubu, jednak prosimy starszych zawodników aby tym razem oddali pola swoim najmłodszym koleżankom i kolegom :) Nie ma opłaty startowej, wystarczy się zapisać u instruktorów. UWAGA - zapisy przyjmowane są wyłącznie we wtorek 04.12.2012 roku.
Serdeczenie zapraszamy rodziców i członków rodzin dzieci ćwiczących w naszym klubie do obejrzenia rywalizacji. Dla publiczności przygotujemy mini widownię. Można nagrywać kamerą start swoich dzieci oraz robić zdjęcia podczas rywalizacji. Prosimy aby zdjęcia i filmy robić z zajmowanego miejsca i nie chodzić po sali za co z góry Państwu dziękujmy. Każdy uczestnik turnieju otrzyma dyplom uczestnictwa i mały upominek zaś zwycięzcy otrzymają medale.

Współzawodnictwo odbędzie się osobno dla każdej grupy treningowej w konkurencji kata /do stopnia posiadanego przez zawodnika/. Dziewczęta będą rywalizowały razem z chłopcami. Ocena systemem chorągiewkowym przez wskazanie. Turniej będzie sędziowany przez licencjonowanych sędziów W.S.I.Poland jednak będzie miał charakter bardziej zabawowy niż sportowy.
Autor \ źródło: KKT w Wałczu

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Laski WałeckieBronikowo
--- miejsce na reklamę ---

WałczJastrowieKłębowiec
--- miejsce na reklamę ---

TucznoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Żubry

Szlak zielony ZP1128z

Raduń, jez.

(niem. Gross Radun See)

Schab ze słodką dziurką

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>