Zapowiedzi na weekend

Festiwal Żubra W sobotę i niedzielę (14 i 15 lipca) odbędzie się po raz pierwszy Festiwal Żubra w Mirosławcu. Skąd pomysł na nazwę chyba każdy się domyśla, ale co nas czeka na Festiwalu już nie bardzo. Sobotnimi gwiazdami poza prowadzącym Karolem Strasburgerem będą zespoły: Chrząszcze (o 19:15 na scenie) oraz ENEJ (o 21:00 na scenie). Zabawę nocną poprowadzi San Sebastian. Niedziela rozpocznie się finałem konkursu młodych talentów Powiatu Wałeckiego pt. TALENCIAKI. Wieczorem mieszkańców i gości rozbawi do łez Kabaret RAK (o 18:00 na scenie) a zagra muzycznie zespół Milano (o 20:00 na scenie). Cała impreza odbędzie się na stadionie miejskim. Tytułowe żubry można już oglądać w centrum Mirosławca przy Republice Wyobraźni.
I Żywiołowy Samorządowy Zlot Motocyklowy Podczas Festiwalu Żubra odbędzie się zlot motocyklowy, na którym można będzie zobaczyć paradę motocykli oraz konkurencje sprawnościowe (rzut silnikiem WSK, najwolniejsza jazda i inne). Chętnych motocyklistów prosimy o zgłoszenia pod adresem mailowym: promocja@miroslawiec.pl
Co się będzie działo na MotoParty nad Piławą Wyjątkowa impreza motocyklowa odbędzie się 14 i 15 lipca w Głowaczewie. Pilska Grupa Motocyklowa RIDE TO LIVE przygotowała już drugą imprezę o kameralnym klimacie ale z wielkimi niespodziankami dla uczestników jak i zwiedzających. Będzie można zobaczyć wystawy „Polskie motocykle przedwojenne” oraz „Uroki Pojezierza” najciekawsze atrakcje regionu w obiektywie Bartosza Ćmiela. Poza tym wśród wielu zlotowych atrakcji odbędą się warsztaty fotograficzne pt.: "Jak robić dobre zdjęcia cyfrówką?" prowadzone przez znanego i cenionego fotografa z Piły - Stanisława Pręgowskiego. Dodatkowo cała masa zabawnych konkursów z cennymi nagrodami od hojnych sponsorów. Zapraszamy!
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

CzłopaMirosławiecWałcz
--- miejsce na reklamę ---

TucznoMartew
--- miejsce na reklamę ---

JastrowieKłębowiecVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Laski Wałeckie

(niem. Laatzig)

Kotleciki z kurczaka z warzywami

Szlak czarny ZP 1134

Przekładaniec

  • Polecamy
?>