Biegasz bo lubisz? Pobiegaj z trenerem!

Zapraszamy w każdą niedzielę od 29 kwietnia do 15 lipca o godz. 9:30 na stadion miejski na cotygodniowe spotkania z trenerem i innymi sympatykami biegania, którzy udowodnią, że biegać każdy może!

Wspólne bieganie będzie dobrym przygotowaniem do 2. wałeckiego biegu filmowego lub Mistrzostw Polski BiegamBoLubię na Trójkę!
Tak, tak, 22 lipca podczas 2. wałeckiego biegu filmowego, odbędą się Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię pod patronatem Polskiego Radia Trójka. Dystans do pokonania, jakby inaczej trzy trójki (jak radio Trójka) - 3330 m. Zapisy ruszyły już w niedzielę, 22 kwietnia!

W tym roku podczas spotkania w Wałczu do wyboru będą 3 (Trójkowo :-) na całego) dystanse: 9999,9 m – to 2. wałecki bieg filmowy, 3330 m – pierwsze! Mistrzostwa Polski BiegamBoLubię i 1111 m – Bieg Otwartych Serc – „TAK dla Transplantacji”.

W pierwszych! Mistrzostwach Polski BiegamBoLubię warto wziąć udział nie tylko ze względu na tworzenie historii i sympatię do akcji. Bieg w Wałczu to oryginalna impreza. – Zachęcamy do wymyślenia niebanalnego, filmowego stroju - może trójkowego, który zaimponuje jurorom – mówi Małgorzata Januchowska, współorganizator biegu. - Chcemy, by uczestnicy poczuli się, jak prawdziwe gwiazdy więc czerwony, hollywoodzki dywan będzie czekał na Was na mecie (oczywiście długiii na... 33,3m :-))

Chyba Was przekonaliśmy, nie może Was tam zabraknąć!

Zapraszamy!

Więcej informacji o biegu i zapisy na stronie www.biegfilmowy.pl
Organizatorzy: Urząd Miasta Wałcz i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wałczu
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl / biegambolubie.com.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Tuczno
--- miejsce na reklamę ---

PróchnowoMarcinkowice
--- miejsce na reklamę ---

JastrowieVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Grupa Warowna Góra Wisielcza

Szlak czerwony (im. IV Dywizji Piechoty)

ZW 1135c

Nadarzyce

(niem. Rederitz)

Schab ze słodką dziurką

  • Polecamy
?>