Nowa agroturystyka 'Nad Raduniem'

Nowa agroturystyka 'Nad Raduniem' Wałcz może pochwalić się nową i dosyć oryginalną agroturystyką. Od niedawna na Morzycach niedaleko Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej i Ekologicznej „Morzycówka” Nadleśnictwa Wałcz powstały drewniane domki, które będzie można wynająć. Agroturystyka "Nad Raduniem" oferuje noclegi, ale będzie można również skorzystać w niedalekiej przyszłości z innych atrakcji jakie szykują właściciele Pani Maria i Pan Ryszard Gawda.
Można wynająć jeden z czterech domków. Jeden pomieści od 4 do 5 osób. Każdy z nich posiada aneks kuchenny i swoją łazienkę. Dwa z nich posiadają kominek tradycyjny, a pozostałe dwa elektryczny. W głównym pokoju znajdziemy telewizor oraz możliwość dostępu do internetu. Przy domkach przygotowany jest plac zabaw dla dzieci i miejsce do grillowania.

Dla przyszłych gości ośrodka "Nad Raduniem" mamy dobrą nowinę. Nocując tam macie Państwo w bliskiej odległości ośrodek MOSiR z kąpieliskiem, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich Bukowina, wiszący most Kłosowski, trasa edukacyjna przygotowana przez Nadleśnictwo Wałcz, dwa jeziora Raduń i Raduń Mały zwany również Herta i zaledwie 300 metrów do trasy spacerowej wokół jeziora Raduń.
Informacje o domkach i kontakt do właścicieli można znaleźć w naszej bazie noclegowej na stronie OtoUroki.pl.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

JastrowieBronikowo
--- miejsce na reklamę ---

TucznoWałczMartew
--- miejsce na reklamę ---

MirosławiecPróchnowoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Pierogi z kapustą i grzybami

Rejs po Raduniu

Nadarzyce

(niem. Rederitz)

Szlak żółty ZP 1138

Tuczno PKS - plaża kąpielisko - pole biwakowe - rynek stanica harcerska - UMiG Tuczno - PKS (12km)

  • Polecamy

komis wałcz kom-tad

Darmowy wpis do bazy noclegowej

?>