2 Urokowy Spływ Kajakowy na Piławie

2 Urokowy Spływ Kajakowy na Piławie Ładna majowa pogoda, dobre humory, czysta rzeka oraz wiele pozytywnych wspomnień to zapewnił 2 Urokowy Spływ Kajakowy. W tym roku uczestniczy spływu płynęli rzeką Piławą. W piątek i sobotę weekendu majowego grupa spływowiczów odpoczywała poznając uroki Pojezierza Wałeckiego.
Z samego rana w piątek uczestnicy spływu spotkali się by razem wziąć udział we wspólnym aktywnym spędzeniu weekendu majowego, a zarazem móc poznać uroki, które ukrywa Pojezierze Wałeckie. Kajaki wypłynęły z Nadarzyc, i przez prawie cały dzień kierowały się w kierunku Szwecji. Rzeka nie sprawiała wiele trudności, ponieważ jest czysta i bez przeszkód. Nawet ci którzy płynęli po raz pierwszy dawali sobie radę bez większych trudności. Niekiedy trafiły się trudności, które spowodowały zamoczenie suchych kajakarzy. Po piątkowym pływaniu na wszystkich w Szwecji czekał ciepły żurek przygotowany przez Panią Sołtys, która powitała uczestników.
Drugiego dnia po pysznym śniadaniu spływ ruszył dalej nurtem w kierunku Zabrodzia. Sobotnia bardziej słoneczna pogoda rozgrzała i zachęciła na zrobienie ogniska w wyznaczonym miejscu. Mimo małej ilości przeszkód na rzece nie brakowało zabawnych sytuacji podczas których uciekł nawet kajak. Po pozytywnym dniu spływ zakończył się w Zabrodziu.

Jak podczas poprzednich spływów kajaki dostarczał Kapitan Andrzej Szeremeta. Zadowoleni uczestnicy już zapewniali, że wezmą udział w kolejnych edycjach Urokowych Spływów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą popływać w dobrym towarzystwie, poznać ciekawych ludzi i odpocząć w aurze naszej pięknej przyrody.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Laski WałeckieWałcz
--- miejsce na reklamę ---

Człopa
--- miejsce na reklamę ---

MarcinkowiceBronikowoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Borne Sulinowo

(niem. Gross Born)

Kościół pw. św. Józefa w Zdbowie

Raduń, jez.

(niem. Gross Radun See)

Miasto widmo - Kłomino

  • Polecamy
?>