21 Finał WOŚP w Wałczu

21 Finał WOŚP w Wałczu W Polsce 13 stycznia dwudziesty pierwszy a w Wałczu po raz 12 zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Jak co roku wałeckie granie odbyło się w Wałeckim Centrum Kultury. W zbieraniu pieniędzy uczestniczyło 90 wolontariuszy. Nieoficjalne szacunki podają 53.319,64 zł. Co działo się tego dnia w Wałczu?
Już od samego rana wszyscy z wałeckiego sztabu prężnie pracowali, żeby jak najlepiej poprowadzić wałecką orkiestrę, zebrać jak najwięcej pieniędzy oraz zainteresować mieszkańców programem artystycznym.

Od godz. 12 odbywały się spektakle i koncerty. Począwszy od Kornelówki przez Szkołę Muzyczną CASIO, przedszkolaków, szkoły ponad gimnazjalne, prywatne artystyczne. Przez cały czas sala główna WCK była pełna po same brzegi.

Główny blok atrakcji zaczął pokaz Klubu Karate Tradycyjnego z Wałcza, który zakończył ciekawy pokaz rozbijania bloczków suporeks przez prezesa KKT Krzysztofa Gwizdałę. Po pokazie odbyło się licytowanie złotych serduszek oraz pozostałych nagród, w których znalazła również sesja fotograficzna w studiu 1kadr z profesjonalnym make-up'em wykonanym przez Magdalenę Komerską-Kubiś oraz masażem w studiu Maitri u Agnieszki Mokrzyckiej. Po licytacji wystąpił zespół Voice a następnie gwiazda wieczoru zespół pilski The CUTS. Zespół zagrał tego wieczoru swój pierwszy koncert w Wałczu oraz pierwszy w nowym roku. Bardzo pozytywnie została przyjęta muzyka przez wałczan, którzy w nieznacznej części nie znali zespołu.
Na zakończenie tradycyjnie odbyło się wystrzelenie światełka do nieba. Za rok mamy nadzieję na równie udaną orkiestrę, choć na licytacjach można było zebrać nieco więcej pieniążków.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

MarcinkowiceMirosławiec
--- miejsce na reklamę ---

CzłopaJastrowieBronikowo
--- miejsce na reklamę ---

Laski WałeckieTucznoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Iłowiec

(niem. Polniche Fuhlbeck)

Mirosławiec

(niem. Markisch Friedland)

Rezerwat 'Golcowe Bagno'

Czernina

  • Polecamy
?>