Lato z Radiem ponownie w Wałczu

Lato z Radiem ponownie w Wałczu Wałcz po kilku latach przerwy odwiedziło ponownie Lato z Radiem. Na koncert, który odbywał się na wałeckim stadionie miejskim przybyło wiele widzów i słuchaczy Radiowej Jedynki. Gwiazdami wieczoru byli: Ania Rusowicz, De Mono i Andrzej Krzywy oraz Kombii. Całą imprezę prowadzili znani nie tylko z radia Roman Czejarek i Bogdan Sawicki.
Na sobotni koncert przybyło wielu słuchaczy i fanów występujących gwiazd na scenie przygotowanej na wałeckim stadionie. Poza głównymi koncertami odbywało się wiele zabaw i konkursów jak również pokazów na sponsorskich stoiskach Lata z Radiem. Lato z Radiem objeżdża całą Polskę od około 40 lat. Po raz trzeci zajechało również do Wałcza. Kapryśna pogoda raz skropiła głowy zebranych ludzi raz zaświeciła słońcem, ale gorącą publikę ciężko było odsunąć od sceny gdzie wystąpiły wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Na scenie wałeckiego Lata z Radiem wystąpiła Ania Rusowicz, De Mono z Andrzejem Krzywym oraz Kombii. Dzięki tak dobranemu składowi zespołów każdy mógł wybrać coś dla siebie. Oczywiście nie zabrakło z publiczności głosów o piosenki zespołu Pawła Kukiza, ale to przez to, że zespół Piersi występował w Wałczu dosyć niedawno. Atrakcje znalazły również dla siebie dzieci na które czekały bloki tematyczne przygotowane przez MiniMini+ i teleTOON+ oraz wspólna zabawa ze znanymi z kreskówek postaciami, takimi jak z Rybka MiniMini i Detektyw Łodyga.
Dorosłym konkursy serwowali Roman Czejarek i Bogdan Sawicki, którzy błyszczeli dowcipnymi komentarzami. Podziwiać można także było plenerową redakcję Polskiego Radia i Sławę Bieńczycką w pracy na żywo. Imprezę zakończył efektowny pokaz sztucznych ogni.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

NadarzyceMarcinkowiceJastrowie
--- miejsce na reklamę ---

Mirosławiec
--- miejsce na reklamę ---

StrzalinyVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Gdzie kupić kartę wędkarską?

Wędkarstwo - Pojezierze Wałeckie

Cerkiew greckokatolicka

Podwyższenia Krzyża Pańskiego w Wałczu

Podwodny las - Borne Sulinowo

Szlak zielony ZP1128z

  • Polecamy
?>