Agroturystyka Nad Rozlewiskiem - Nowa Studnica
prezentacja członka Wałeckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

Agroturystyka Nad Rozlewiskiem - Nowa Studnica Serwis UrokiPojezierza.pl jako członek Wałeckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, będzie i promuje członków WLOT. Będziecie mogli u nas co jakiś czas zobaczyć i przeczytać o każdym z członków WLOTu. Pierwszą prezentujemy agroturystykę Nad Rozlewiskiem z Nowej Studnicy.
Agroturystyka Nad Rozlewiskiem znajduje się w Nowej Studnicy, w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego. Pobliski teren jest idealny dla osób lubiących bliski kontakt z naturą oraz cenią sobie ciszę i spokój by odpocząć. Bardzo blisko znajduje się wiele szlaków, również kajakowych. Płynąc Korytnicą można dopłynąć również do Agroturystyki Nad Rozlewiskiem. W wolnych chwilach spacerując lub siedząc sobie nad wodą można zaobserwować wiele gatunków lokalnej fauny. Jedna, która należy do upierdliwych - komary - tu nie przeszkadzają, ponieważ ich tu nie ma.
Do dyspozycji gości właściciele oddają pokoje wyposażone w łazienki. Każdy pokój ma swój urok i niepowtarzalny widok. Wszystkie pokoje mają bardzo blisko do jadalni zatem każdy głodny daleko nie będzie musiał chodzić by zajrzeć do lodówki. Domowa wyśmienita kuchnia spowoduje, że będziecie każdy wolny weekend chcieli tu spędzić. Bardzo czysta źródlana woda, która wybija w bliskiej odległości zdatna jest do picia wprost ze źródła, a kompoty na tej wodzie zgaszą pragnienie nawet ekstremalnego sportowca. Sala kominkowa doskonale sprawdzi się podczas spotkań, rozmów, zjazdów rodzinnych, a nawet świąt!

Do agroturystyki Nad Rozlewiskiem można przyjeżdżać cały rok. Wiosna, lato, jesień i zima są tu piękne i wyjątkowe. Czy majówka, czy ferie, czy wakacje, każda chwila jest odpowiednia by tu spędzić trochę czasu i odpocząć, nie martwiąc się pracą, sprzątaniem domu, gotowaniem. Niech to za Ciebie robią inni, a Ty odpocznij i naładuj swoje akumulatory!

Atrakcje:
- jazda konna
- jazda rowerem
- spływy kajakowe
- plac zabaw dla dzieci
- najwyższa w powiecie huśtawka
- wędkowanie
- grzybobranie
- korty tenisowe
- smaczna kuchnia
- atrakcyjna okolica: wysoki most kolejowy, Drawieński Park Narodowy, 10 jezior, magnetyczna górka, rzeki Korytnica i Drawa
- bardzo spokojna i cicha okolica
- kilka metrów do lasu

Kontakt:
Agroturystyka Nad Rozlewiskiem
Nowa Studnica, Powiat Wałecki, Pojezierze Wałeckie, woj. zachodniopomorskie
tel. +48-672593496, kom. 609499137
mail. wakacje@nadrozlewiskiem.net
www.nadrozlewiskiem.net
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Bronikowo
--- miejsce na reklamę ---

CzłopaStrzaliny
--- miejsce na reklamę ---

TucznoMarcinkowiceVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Zamek Wedlów-Tuczyńskich w Tucznie

Szlak Piławy

w pięć dni - opis

O czarodziejskiej górce

Szlak niebieski: Marcinkowice - Próchnowo

  • Polecamy
?>