Wystawa fotograficzna 'Kilka kadrów'

Wystawa fotograficzna 'Kilka kadrów' W niedzielę 19 lutego 2012 r. odbył się wernisaż pierwszej wystawy fotograficznej uczestników warsztatów fotograficznych prowadzonych w Wałeckim Centrum Kultury. Na wernisaż przybyło wiele zainteresowanych osób jak również sami uczestnicy i ich rodziny. Zainteresowanie też wykazały osoby z aktualnie trwających warsztatów. Przyszli zobaczyć jak ich poprzednicy fotografują i ile trzeba pracować by kolejna wystawa była ciekawsza.
Na wystawie można zobaczyć 35 zdjęć 5 autorów. Wszyscy uczęszczali na warsztaty sumiennie i do końca dotrwali co pozwoliło im wziąć udział w wystawie. Prowadzącym zajęcia jest Bartosz Ćmiel. Tematyka zdjęć jakie można zobaczyć jest szeroka. Od zdjęć przyrodniczych, pejzaży, portretów, architektury po technikę. Zdjęcia zostały wykonane w trakcie trwania warsztatów oraz po nich. Same warsztaty trwały od października 2010 roku do czerwca 2011 r. Każdy uczestnik, który zakończył warsztaty i wziął udział w wystawie otrzymał zaświadczenie informujące o odbytym szkoleniu, co może się przydać w przyszłości.

Mecenasami Wystawy, którzy wsparli wernisaż i wystawę byli Dyrektor Wałeckiego Centrum Kultury Pani Małgorzata Laskowska-Iwanowicz oraz Pan Poseł na Sejm RP Paweł Suski. Uczestnicy przekazali oficjalne podziękowania podpisane przez wszystkich uczestników wystawy.
Podziękowania należą się również osobom pomagającym przy organizacji samej wystawy: - Paniom z CIT w WCK za roznoszenie i rozsyłanie zaproszeń, - Panu Ryszardowi Stępieniowi za pomoc w rozwieszaniu prac i szykowaniu sali, oraz - Pani Agnieszce Brosz za przygotowanie stołu, przystrojenie i wspieranie prac nad wystawą.
Wystawa trwać będzie do 20 marca. Salę klubową z wystawą można odwiedzać codziennie w czasie kiedy otwarte jest Wałeckie Centrum Kultury.

Już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w warsztatach fotograficznych w WCK gdzie można się nauczyć podstaw pracy z aparatem, zasad dobrego kadrowania, poznać różne kierunki w fotografii i przede wszystkim robić lepsze zdjęcia.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

JastrowieStrzaliny
--- miejsce na reklamę ---

TucznoMartew
--- miejsce na reklamę ---

MarcinkowiceBronikowoLaski WałeckieVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Zachowanie się w lesie i na szlaku

Szlak zielony ZP 1133

Szlak żółty ZP 301

Szlaki arch. sakralnej na pojezierzu

  • Polecamy
?>