Pozytywna wystawa fotograficzna

Pozytywna wystawa fotograficzna W ostatni czwartek 12 stycznia w Ceglanej Piwnicy swój wernisaż miała wystawa Grupy Fotograficznej POZYTYW. Na wystawie można było zobaczyć ok. 40 zdjęć kilkunastu autorów o tematyce mocno zróżnicowanej. Zdjęcia prezentują obrazy przyrody, portrety, reportaż, martwą naturę, sport.
Grupa Fotograficzna POZYTYW powstała w 2007 roku. Skupia ponad 30 fotografów z kilku miast, m.in. z Piły, Wałcza, Czarnkowa, Czaplinka, Miasteczka, Szczecinka i innych miast.

Wystawa, jaką można zobaczyć do 9 lutego 2012 jest wystawą trzeci raz pokazywaną szerszemu audytorium. Wcześniej można było ją zobaczyć w Pile podczas wystaw plenerowych. Pierwszy raz z okazji Dnia Piły na Wystawie Gospodarczej, a za drugim razem podczas programu do TV Polonia – Gra w miasta.
Obejrzeć wystawę przyjechali autorzy i ich rodziny oraz zainteresowani fotografią, młodzi adepci tej sztuki i przyjaciele Ceglanej Piwnicy i POZYTYWa. Ci pierwszy raz oglądający wystawę byli zaciekawieni pracami i bardzo chwalili autorów za pomysły.

Autorzy zadowoleni ciepłym przyjęciem wystawy planują przygotowanie kolejnych wystaw grupowych jak i indywidualnych. Najbliższa wystawa jednego z POZYTYWnych fotografów odbędzie się 20 stycznia o godzinie 18:00 w MDK Chodzież na ul. Staszica 17a (sala na górze). Swoje zdjęcia będzie wystawiał Piotr Spek w wystawie o nazwie „Krzaki wyobraźni”.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

--- miejsce na reklamę ---

MarcinkowiceBronikowo
--- miejsce na reklamę ---

JastrowieWałczLaski WałeckieVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Szlak żółty ZP 1138

Tuczno PKS - plaża kąpielisko - pole biwakowe - rynek stanica harcerska - UMiG Tuczno - PKS (12km)

Szlak żółty ZP 301

Szlak Korytnicy

Ochrona przyrody

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>