Scrabble po wałecku - dzień 1

Scrabble po wałecku - dzień 1 Wałcz 12 sierpnia ponownie stał się mekką scrabblistów z całej Polski. W VII Mistrzostwach Polski Nauczycieli oraz Turnieju Mistrzów „Primus Inter Pares 2011” udział wzięło 34 zawodników. Od jutra w VII Mistrzostwach Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie” zagra ponad 100 zawodników! Najlepszym nauczycielem w Scrabble jest Piotr Broda z Sandomierza. Mistrzem mistrzów jest Michał Alabrudziński z Włocławka.
Michałowi deptał ostro po piętach Stanisław Rydzik, który do ostatniej rundy był faworytem. Ostatnia runda obu zawodników ciekawiła pozostałych graczy, którzy śledzili ich zmagania. W Mistrzostwach Nauczycieli również było ciekawie i rozgrywki trwały do ostatnich minut. Klasyfikację obu turniejów można sprawdzić na stronie Polskiej Federacji Scrabble.
Na VII Mistrzostwa Ziemi Wałeckiej w Scrabble „Wałeckie scrabblobranie” w trakcie dzisiejszego dnia zjeżdżali pozostali zawodnicy. Wałcz co roku przyciąga wielu scrabblistów dzięki zaangażowaniu dyrektor Jolanty Chłopińskiej oraz pracowników Gimnazjum nr 2 w Wałczu. Sędzią turniejów był wałczanin Sławomir Zabawa, który również od lat z pasją gra w scrabble.
W Wałczu pomimo braku klubu scrabble, wielu zawodników gra w okolicznych miejscowościach lub na turniejach w Polsce. Jeżeli masz ochotę pograć w scrabble wyślij swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i telefon kontaktowy) na adres: gramy@scrabble.info.pl lub za pomocą komunikatora GG na numer 40020.
Serdecznie zapraszamy. Kiedy już zbierzemy grupę sympatyków gry w Wałczu zorganizujemy spotkanie i poinformujemy wszystkich zainteresowanych.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Człopa
--- miejsce na reklamę ---

TucznoKłębowiecPróchnowo
--- miejsce na reklamę ---

NadarzyceMarcinkowiceVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Szlak zielony ZP1128z

Człopa

(niem. Schlopp)

Chmiel Wielki, jez.

(Chmiel Duży, Wojskowe, Głębokie, niem. Grosser Kamel See)

Kościół w Tucznie

pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny

  • Polecamy
?>