MotoParty nad Piławą już za nami

MotoParty nad Piławą już za nami Z wielkim sukcesem dobiegło końca 1 MotoParty nad Piławą zorganizowane przez Pilską Grupę Motocyklową RIDE TO LIVE w Głowaczewie. Ponad 200 osób z całej Polski wzięło udział w trzydniowej imprezie, podczas której organizatorzy przygotowali i przeprowadzili szereg atrakcji. Największą atrakcją dla mieszkańców była parada motocykli przez Wałcz, która zakończyła się pokazami na placu przy Wałeckim Centrum Kultury.
Grupa RIDE TO LIVE wybrała na pierwszy i może nie ostatni zlot miejsce w Głowaczewie, gdzie odbywają się różnego rodzaju muzyczne imprezy. Na pytanie, dlaczego Pensjonat Nad Piławą w Głowaczewie, organizator odpowiada tak - Można by wymienić wiele powodów, min. muzyczna legenda, motocyklowa historia i życzliwi właściciele, ale najważniejszy jest chyba urok tego miejsca, przyjeżdżasz, patrzysz i chcesz zostać.
Zlot pomimo konkurencyjnej imprezy w Polanowie, która odbywała się po raz 23, ściągnął do Głowaczewa wielu fanów dwóch kółek. Można było zaobserwować motocyklistów z Łodzi, Gdańska, Gdyni, Koszalina, Piły, Zamościa, Szczecinka, Sępolna Krajeńskiego, Drawska Pomorskiego, Szamotuł, Trzcianki oraz innych. Według danych organizatora zlotowiczów było 273, z tego około 200 przyjechało na motocyklach.

Nikt nie miał czasu, żeby się nudzić. Najwytrwalsi mogli wziąć udział w konkursach, m.in. rzut silnikiem, palenie gumy, wolną jazdę, karaoke, prowadzenie taczki z pasażerem, gdzie kierowca był w alkogoglach oraz wybierano najseksowniejszy przejazd motocyklistki, w którym udział wzięło aż sześć uczestniczek zlotu. - Rozdaliśmy ponad 70 nagród, koszulki, kubki, przewodniki turystyczne, itp. Najlepszy zespół motocyklowy 2011 Kodeina Poznań, 2 miejsce Reakcja Poznań, 3 miejsce Ojcowie Rogoźno. Niespodzianką dla uczestników był super zorganizowany teatr ognia. – mówił organizator.

Czekamy na kolejną imprezę zorganizowaną przez Pilską Grupę Motocyklową RIDE TO LIVE oraz zapraszamy wszystkich fanów dwóch kółek, bo takiej imprezy nie ma nigdzie indziej.

Więcej informacji o organizatorze można znaleźć na www.ridetolive.pl
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

StrzalinyTuczno
--- miejsce na reklamę ---

--- miejsce na reklamę ---

Laski WałeckieBronikowoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Flora

Czernina

Turystyka konna

Rezerwat 'Rosiczki Mirosławieckie'

  • Polecamy
?>