Piękno uchwycone w kadr…

Piękno uchwycone w kadr… … po raz kolejny w Muzeum Ziemi Wałeckiej zostało zaprezentowane dla szerszej publiczności. W tym roku liczba uczestników biorących udział w wystawie nieco się poprawiła względem lat poprzednich. Dwudziestu trzech uczestników pokazało na swoich zdjęciach przyrodę, ludzi, architekturę oraz życie codzienne. Wystawa, jak co roku pokazywana jest w okresie letnim, żeby zaprezentować odwiedzającym turystom Wałcz i okolice.
Wśród uczestników znaleźli się: Andrzej Angel, Małgorzata Angel, Kinga Lasoń - Baranowska, Damian Brusiło, Stanisław Chuchro, Bartosz Ćmiel, Karol Ćmiel, Dariusz Dura, Elżbieta Grzech, Tadeusz Grzech, Magdalena Kwiecień, Patrycja Pastuszka, Dawid Porębiak, Natalia radecka, Paulina Szaden, Kamila Stolarek, Mateusz Pokorski, Joanna Warszyklewicz, Angelika Milewska, Paulina Stecka, Klaudia Gontarz, Julia Saryczew, Agnieszka Rosa. Najwięcej uczestników, jak co roku dostarcza koło fotograficzne CHWILA działające przy Zespole Szkół nr 3 z opiekunem Małgorzatą Aniel oraz uczniowie Zespołu Szkół w Tucznie z opiekunem Lidią B. Barej.
Po raz pierwszy w tym roku kurator i pomysłodawca wystawy Aleksandra Wojdyło – Mosiejczuk przyznała osobistą nagrodę za najciekawsze fotografie. Wyróżnienie otrzymał Tadeusz Grzech.

Podczas wernisażu udział wzięli goście z naszych partnerskich miast: Werne, Bad Essen, Kyritz, Åstorp i Bailleul. Gościem szczególnym był delegat Rady Europy ze Starsbourga Pan dr Wilfried Böhm, który wręczał uczestnikom pamiątkową różę. Wszystkim gościom podobały się zdjęcia oraz gratulowali tym obecnym dobrego spojrzenia. My również dołączamy się do gratulacji i zachęcamy do udziału w wystawie w przyszłym roku.

Wystawę można oglądać do 31 lipca 2011 roku
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

MartewMirosławiec
--- miejsce na reklamę ---

Kłębowiec
--- miejsce na reklamę ---

Laski WałeckieStrzalinyVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Nietoperze

Szlaki konne

Szlaki nie oznakowane

Nadarzyce

(niem. Rederitz)

  • Polecamy

Darmowy wpis do bazy noclegowej

komis wałcz kom-tad

?>