Noc Świętojańska z wojskiem

Noc Świętojańska z wojskiem 18 czerwca odbyła się „Wałecka Noc Świętojańska z Wojskiem” zorganizowana przez MOSiR Wałcz. W tym roku mieszkańcy mogli bawić się na stadionie miejskim, co pozwoliło na rozstawienie większej ilości sprzętu wojskowego, który był prezentowany podczas całej imprezy. Wojsko prezentowało swoje pojazdy m.in. oraz sprzęt łącznościowy. Ustawiono również szereg stoisk gastronomicznych, atrakcje dla dzieci jak dmuchane zjeżdżalnie i trampolinę.
Sceną zawładnęły zespoły muzyczne. Na pierwszy ogień rozkręcając ludzi poszedł zespół Avanti. Następnie podopieczni Estery Marszewskiej, czyli Voices, NiceOne oraz pozostałe zespoły. Między występami tancerze Izy Browarskiej pokazywali swoje talenty sceniczne.
Na koniec na scenę wyszedł Ireneusz Dudek z zespołem. Bluesowy muzyk porwał całą publiczność śpiewając swoje wielkie hity oraz utwory z nowej płyty. Zakończeniem koncertu było wystrzelenie sztucznych ogni.

Nietypowo w południe niedzielne puszczano wianki. Wianki zostały rzucane ze stateczku Delfin na jeziorze Raduń. Niestety podczas tego towarzyszyła mała frekwencja. Może organizatorzy wrócą do pomysłu puszczania wianków porą wieczorową co bardziej jest widowiskowe.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Tuczno
--- miejsce na reklamę ---

MarcinkowiceWałcz
--- miejsce na reklamę ---

KłębowiecStrzalinyVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Dzwony z Jeziora Bytyń

Rezerwat 'Glinki'

Szlak Cieszynki

Próchnowo

(niem. Alt Prochnow)

  • Polecamy
?>