Noworocznie z Markiem Torzewskim

Noworocznie z Markiem Torzewskim Tradycyjnie, jak co roku dzięki Wałeckiemu Centrum Kultury oraz gościnności Braci Mniejszych Kapucynów z kościoła pw. św. Antoniego można było uczestniczyć podczas Koncertu Noworocznego. Tegoroczną gwiazdą koncertu był Marek Torzewski w towarzystwie żony Barbary Torzewskiej oraz muzyka Roberta Grudnia.
Podczas koncertu usłyszeć można było piosenki z płyty Magnes Dusz. Marek Torzewski zaskoczył słuchaczy również włoskimi piosenkami ‘Tornero’ Drupiego i ‘L'italiano’ Toto Cotugno. Na początku koncertu zaśpiewał w towarzystwie dzieci polskie kolędy. Niespodzianką była ‘Cicha noc’ w trzech językach: polskim, francuskim i włoskim. Pomiędzy utworami artysta opowiadał o sobie oraz włączał do rozmowy blisko siedzące osoby. Jeden utwór zarezerwowany był na zaśpiewanie wraz z żoną. Do miłosnej piosenki włączali się również widzowie.

Robert Grudzień koncert rozpoczął instrumentalnym utworem zagranym na kościelnych organach. Takiej muzyki wałeckie organy dawno nie grały. Nie zabrakło również najbardziej znanego utworu ‘Do przodu Polsko’, który w bisie zaśpiewany został drugi raz. Po koncercie artyści otrzymali kwiaty od Burmistrza Miasta Wałcz Zdzisława Tuderka oraz Pani Dyrektor Małgorzaty Laskowskiej-Iwanowicz. Markowi Torzewskiemu tak spodobało się w Wałczu, że obiecał Burmistrzowi, że chętnie przyjedzie na koncert latem.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Wałcz
--- miejsce na reklamę ---

PróchnowoTuczno
--- miejsce na reklamę ---

Laski WałeckieMirosławiecVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Szlak żółty ZP 1129y

Wałcz – J. Smolno – J. Łubianka – Ostrowiec (14km)

Człopa

(niem. Schlopp)

Szlak Rurzycy im. Jana Pawła II

Szlak zielony ZP1128z

  • Polecamy

komis wałcz kom-tad

Darmowy wpis do bazy noclegowej

?>