Świąteczny Kiermasz po raz drugi

Świąteczny Kiermasz po raz drugi Wałeckie Centrum Kultury po raz drugi zorganizowało Świąteczny Kiermasz, na którym można było zrobić świąteczne zakupy. Niestety pogoda wystraszyła klientów i impreza nie cieszyła się dużą frekwencją. Koncert Krzysztofa Krawczyka za to rozgrzał zebranych fanów.
Przez dwa dni 11 i 12 grudnia można było zwiedzać drewniane budki wyposażone w świąteczny asortyment. Wśród nich znalazły się stroiki, światełka, upominki, ryby na świąteczny stół, zimowe skarpety oraz mięso prosto z Litwy! Podczas kiermaszu na scenie w sobotę występowały wałeckie przedszkolaki z „Czerwonego Kapturka”, zespoły taneczne oraz wokalne, a gwiazdą wieczoru był Krzysztof Krawczyk. Na koncercie pojawili się fani gwiazdy estrady polskiej. Dzięki nowym aranżacjom starych przebojów oraz dobry humor gwiazdy ludzie bawili się dobrze.

Niestety pogoda w tym roku nie dopisała i tym samym mieszkańcy nie odwiedzali tłumnie stoisk. Podobnie w niedzielne popołudnie. Zwiedzając plac przy WCK można było zauważyć pustki i niezadowolenie sprzedawców. Wielu z nich przyjechało do Wałcza z odległych miejscowości m.in.z Opola, ale również z Litwy i Ekwadoru.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

CzłopaBronikowo
--- miejsce na reklamę ---

StrzalinyWałczKłębowiec
--- miejsce na reklamę ---

PróchnowoVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Silosy rakietowe - Kolonia Brzeźnica

Szlak zielony ZP1128z

Łowiectwo

Marcinkowice

(niem. Marzdorf)

  • Polecamy
?>