XVIII Mistrzostwa Polski Scrabble - mistrz wyłoniony

XVIII Mistrzostwa Polski Scrabble - mistrz wyłoniony Zakończyły się czterodniowe XVIII Mistrzostwa Polski Scrabble w Wałczu, których organizatorem była Polska Federacja Scrabble, Gimnazjum nr 2 w Wałczu, a patronatem medialnym był serwis UrokiPojezierza.pl, gdzie codziennie można było przeczytać krótką informację z całego dnia walk.

Po zaciętych i emocjonalnych niekiedy walkach zostali wyłonieni medaliści. Pierwsze miejsce w XVIII MP Scrabble zajął Bartosz Morawski, drugie miejsce zajął Kazimierz Merklejn a na trzecim uplasował się Stanisław Rydzik.

Towarzyszący turniej "Towarzysze 2010" również został rozstrzygnięty. Miejsce pierwsze zajął Dawid Pikul z Poznania, drugie miejsce należy do Mateusza Żbikowskiego, a na trzecie miejsce wskoczył Miłosz Wrzałek. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody oraz gratulacje.

Podczas czterech dni wiele się działo dlatego też zapraszamy wkrótce do szerszej relacji z XVIII Mistrzostw Polski w Scrabble w Wałczu. A już teraz zapraszamy do gry! Zbieramy chętnych do towarzyskich gier scrabblowych w Wałczu. Spotkania odbywałyby się raz w tygodniu. Jeżeli

XVIII Mistrzostwa Polski Scrabble - mistrz wyłoniony
masz ochotę pograć w scrabble wyślij swoje dane kontaktowe (imię, nazwisko i telefon kontaktowy) na adres: gramy@scrabble.info.pl lub za pomocą komunikatora GG na numer 40020.
Serdecznie zapraszamy. Kiedy już zbierzemy grupę sympatyków gry w Wałczu zorganizujemy spotkanie i poinformujemy wszystkich zainteresowanych.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Laski WałeckieMirosławiec
--- miejsce na reklamę ---

Wałcz
--- miejsce na reklamę ---

BronikowoCzłopaVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Paintball - kolorowa wojna

Szlak niebieski ZP 1131n

Muzeum Ziemi Wałeckiej

Szlak Dobrzycą

  • Polecamy
?>