Rozgrywki na wodzie

Rozgrywki na wodzie Po raz XV odbył się w Wałczu na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Ogólnopolski Turniej Kajak-Polo zorganizowany przez UKS VICTORIA. Dzięki ładnej pogodzie oraz zainteresowanym widzom impreza odniosła kolejny sukces.
Turniej odbył się na dwóch boiskach wodnych przygotowanych na terenie MOSiRu gdzie zawodnicy zaraz po części oficjalnej rozpoczęli rywalizacje. Podczas zawziętych walk o punkty można było zauważyć, że MOSW Choszczno w tym roku również prezentuje wysoki poziom i pretenduje na miejsce pierwsze w rywalizacji klubowej. Podczas turnieju można było skosztować z ciepłej herbaty, która zziębniętych zawodników przywracała do sił. Na nieco głodniejszych czekała gorąca grochówka. Po grach eliminacyjnych i finałowych wyłoniono zwycięzców. W kategorii Dziewczęta rocznik 1996/97, Chłopcy rocznik 1996/97, Dziewczęta rocznik 1998 i mł., Chłopcy rocznik 1998 i mł. zwyciężył MOSW Choszczno. Jednocześnie w rywalizacji klubowej pierwsze miejsce zajął MOSW Choszczno. Wałcz zajmował drugie i trzecie miejsca, a w rywalizacji klubowej prześcignął WISKORD Szczecin. Gratulujemy!

Okazją zorganizowania kolejnego Turnieju było również uczczenie 15-lecia Klubu UKS VICTORIA. - Z wielką pasją i zaangażowaniem popularyzujemy i rozpowszechniamy sporty wodne, które są tradycją Wałcza. Jesteśmy organizatorem regat kajakowych poświęconym dwóm wspaniałym kajakarzom Marianowi Matłoce i Kazimierzowi Góreckiemu. - mówił Robert Kiesz Prezes Klubu działającego przy Kornelówce. Podczas jubileuszu nie mogło oczywiście zabraknąć urodzinowego tortu, który można było skosztować po turnieju. Trenerami UKS Victoria Wałcz są Jolanta Stańczak, Bogusław Hertel i Grzegorz Skuza.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

MartewKłębowiec
--- miejsce na reklamę ---

Jastrowie
--- miejsce na reklamę ---

Laski WałeckieTucznoNadarzyceVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Szlak Rurzycy im. Jana Pawła II

Gdzie kupić kartę wędkarską?

Wędkarstwo - Pojezierze Wałeckie

Raduń, jez.

(niem. Gross Radun See)

Ateny Wałeckie

I LO im. Kazimierza Wielkiego w Wałczu

  • Polecamy

komis wałcz kom-tad

Darmowy wpis do bazy noclegowej

?>