Pejzaże Wewnętrzne w Muzeum

Pejzaże Wewnętrzne w Muzeum Autorzy z Estonii, Łotwy, Rosji, Włoch i Polski przedstawili w Muzeum Ziemi Wałeckiej swoje prace. Można było podziwiać fotografie, malarstwo oraz grafikę. Opiekunem wystawy jest Lidia B. Barej.
"Pejzaże Wewnętrzne" to tytuł międzynarodowej wystawy na której można znaleźć prace wielu autorów. Wśród nich znaleźli się: Gennadij Jeltsov, Irina Kivimäe, Tatiana Sonina, Olga Tjurina z Estonii, Andrei Kollamets z Łotwy, Andrei Kuleshov z Rosji, Gianfranco Villani z Włoch, Wojciech Pażucha, Dariusz Chojnacki z Polski. Ostatni autor osobiście uczestniczył na wernisażu. Pozostali z różnych względów nie mogli się pojawić.

Dariusz Dart Chojnacki nie tylko przedstawił swoje prace, ale również zaprezentował trzy utwory swojej kompozycji oraz jeden grecki utwór śpiewany. Jak Chojnacki wspominał – Bardzo lubię słońce dlatego tak bardzo odpowiada mi klimat grecki co bardzo uwalnia wyobraźnię i pozwala tworzyć.

Wśród zaprezentowanych prac widać inspiracje krajami z których pochodzą autorzy, można również dostrzec próby poznania człowieka i jego przemijania oraz stanu równowagi pomiędzy porządkiem i ekspresją. Każda praca jest inna co nie wpływa na znużenie odbiorcy lecz ciekawi i zachwyca przy odbiorze kolejnych obrazów.

Wystawę odwiedziło wielu widzów często zachwyconych pracami autorów.
Wystawę można oglądać do 29 sierpnia 2010 roku.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

Tuczno
--- miejsce na reklamę ---

CzłopaMartew
--- miejsce na reklamę ---

KłębowiecWałczVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Turystyka konna

Zachowanie się w lesie i na szlaku

Podwodny las - Borne Sulinowo

Żubry

  • Polecamy
?>