Jak się ekstremalnie stoczyć?

Jak się ekstremalnie stoczyć? Park Linowy w Rudnicy posiada w swojej ofercie zupełnie nową i ekstremalną propozycję dla ludzi, którzy niekoniecznie chcą wypróbować swoich sił na trasach linowych, ale szukają równie ciekawego rozwiązania.
Od maja w Parku Linowym można skorzystać z Zorbingu. Zorbing to kula sferyczna, która jest urządzeniem rekreacyjno-sportowym wykonanym ze specjalnego odpornego tworzywa PCW. Kula składa się z dwóch sfer: zewnętrznej i wewnętrznej. Obie sfery są połączone ze sobą specjalnymi wiązaniami, a wejść do środka można przy pomocy rękawa o średnicy ok. 60cm.

Do zjazdu przygotowano specjalną ok. 150 m trasę, poprowadzoną ze wzniesienia gdzie zaczynają się trasy linowe, aż do dolnego placu Parku w pobliżu kasy i punktu gastronomicznego. Pomysłowo przygotowane zakręty obrócą kulą kilka razy, a przypięty w środku pasażer poczuje się prawie jak w pralce. Zorbing doskonale nadaje się do przeprowadzania imprez integrujących grupy.

W zimowe dni tor świetnie nada się na zjazdy saneczkowe. Pokonanie trasy pozwoli poczuć adrenalinę i szybkość jak przy zjeździe bobslejowym.

Zjazd ze stoku dla jednej osoby to koszt 20zł, dla dwóch osób razem 25zł. Dla grup zorganizowanych przewidziano zniżki.
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

JastrowieStrzaliny
--- miejsce na reklamę ---

MartewBronikowoTuczno
--- miejsce na reklamę ---

MarcinkowiceCzłopaVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Rezerwat "Diabli Skok"

Rezerwat 'Wielki Bytyń'

Co zabrać, czyli pakujemy plecak

Kluski ziemniaczane w trzech smakach

  • Polecamy
?>