Jubileusz Zespołu Tanecznego "Abrakadabra"

11 stycznia 2013 roku w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Mirosławcu odbyły się Uroczystości z okazji Jubileuszu 25-lecia działalności artystycznej zespołu tanecznego "ABRAKADABRA" z Mirosławca.
Na Uroczystości z okazji Jubileuszu 25-lecia Zespołu Tanecznego "Abrakadabra" Starostę Wałeckiego reprezentował Piotr Suchojad pracownik Wydziału Edukacji, Kultury, Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego w Wałczu, który jest również radnym Rady Miejskiej w Mirosławcu.
Obchody Jubileuszu rozpoczęły się od krótkiego pokazu filmów, zdjęć i wywiadów z udziałem tancerek zrobionych podczas niezliczonych wyjazdów, festiwali i turniejów. Wywołało to szczególny entuzjazm wśród dużej grupy obecnych na Uroczystości byłych już uczestniczek zajęć tanecznych. W części artystycznej zespół zaprezentował swoje aktualne układy taneczne, po czym był czas na podziękowania i gratulacje kierowane w stronę zespołu oraz Pani Katarzyny Zajączkowskiej - opiekunki grupy prowadzącej zajęcia nieprzerwanie od 25 lat. Wieczór zakończył się wspólnym poczęstunkiem, podczas którego symboliczną lampką szampana i tortem uczczono Jubileusz, życząc zespołowi wytrwałości w pracy oraz kolejnych sukcesów.
Autor \ źródło: powiatwalecki.com.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

PróchnowoBronikowo
--- miejsce na reklamę ---

StrzalinyKłębowiec
--- miejsce na reklamę ---

MarcinkowiceCzłopaVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Rezerwat "Diabli Skok"

Kościół pw. św. Józefa w Zdbowie

Jak powstało Pojezierze Wałeckie?

Geografia regionu - Pojezierze Wałeckie

  • Polecamy

komis wałcz kom-tad

Darmowy wpis do bazy noclegowej

?>