Patronat medialny

Redakcja Urokipojezierza.pl oferuje patronat medialny. Możliwość trafienia do szerszego grona za pośrednictwem platformy informacyjnej jaką jest Internet. Nie jest to nic innego jak darmowa reklama na stronach naszego serwisu. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą w tej kwestii (dotyczy nie tylko terenu Pojezierza Wałeckiego), przeczytaj uważnie poniższe informacje:

Wzajemna współpraca umożliwi rozpowszechnianie i promocję koncertów, wydarzeń kulturalnych, imprez masowych oraz niszowych organizowanych na terenie pojezierzy, a także pozwoli użytkownikom Portalu Urokipojezierza.pl na dotarcie do szczegółowych informacji na temat organizowanych przez Państwa przedsięwzięć. Dzięki zamieszczeniu w zaproszeniach i relacji adresów do Państwa serwisów umożliwi również dodatkową promocję stron www organizatorów czy oficjalnych witryn imprez.

OFERUJEMY
Z naszej strony zapewniamy popularyzację informacji w jednym z modułów tematycznych, w dziale „Wydarzenia regionalne”. Zapowiedź o wydarzeniu (kulturalnym, sportowym, turystycznym) znajdzie się w zakładce „Zaproszenia”. Dłuższa informacja o zakończonym wydarzeniu z relacją fotograficzną umieszczona będzie w zakładce „Relacje”. Ponadto wydarzenia objęte patronatem medialnym wyeksponowane zostaną na stronie głównej portalu na czas jego trwania. W relacji z wydarzenia istnieje możliwość umieszczenia nagrania z wywiadów z artystami lub organizatorami.
W przypadku dużych, masowych imprez możliwość zamieszczenia informacji o sponsorach lub znaków firmowych sponsorów (logo).
Dodatkowo oferujemy zorganizowanie konkursu biletowego dla naszych użytkowników (jeśli na daną imprezę będą obowiązywać bilety czy wejściówki w przypadku imprez o charakterze komercyjnym).
Wszelkie inne propozycje bardzo mile widziane, nie jesteśmy szablonowi.

OCZEKUJEMY
Z Państwa strony oczekujemy przesłania zwięzłej informacji prasowej do zamieszczenia w „Zaproszeniu” zawierającej – nazwę wydarzenia, datę, miejsce wydarzenia, nazwa organizatora, krótka historia itp., szczegółowy program oraz odnośnik do strony organizatora lub imprezy. Szczególnie mile widziane są wszelkie elementy graficzne (loga, zdjęcia, bannery itp. w formie elektronicznej) do wykorzystania w materiałach promocyjnych, prosimy wysyłać na adres: info@urokipojezierza.pl
Podstawowym warunkiem objęcia patronatem medialnym zgłaszanej imprezy jest umieszczenie logo Urokipojezierza.pl na możliwie wszelkich materiałach drukowanych promujących wydarzenie (plakaty, ulotki, zaproszenia, bilety, program imprezy). Nasze logo można otrzymać zgłaszając się po nie pisząc na info@urokipojezierza.pl
Mile widziana informacja słowna o portalu w trakcie imprezy np. w zapowiedzi na scenie. Zastrzegamy sobie prawo do powieszenia naszego banneru podczas imprezy w widocznym miejscu (np. przy scenie).

Uwagi końcowe:
Część z w/w możliwości jest realizowana po indywidualnych negocjacjach i przy zaangażowaniu organizatora (dostarczeniu materiałów promocyjnych, itp.). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani promowaniem swojej imprezy/wydarzenia z pomocą Urokipojezierza.pl to prosimy o kontakt na adres: info@urokipojezierza.pl
Logotypy i linki innych patronów medialnych umieszczamy na zasadzie wzajemności, tzn. tylko jeśli nasze logo i link pojawi się również u innych patronów medialnych.
Urokipojezierza.pl w szczególnych przypadkach może odmówić objęcia patronatu medialnego nad imprezą bez podania przyczyny.
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za publikowane treści o imprezach, a za błędne lub nieaktualne informacje o imprezach odpowiadają ich organizatorzy.
Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem patronat medialny nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych i polega na dobrowolnej współpracy obu zainteresowanych stron.


Jeśli jesteś lokalnym artystą czy producentem regionalnych produktów i chciałbyś żebyśmy polecili Twój produkt, wydawnictwo lub płytę na łamach naszego serwisu to dobrze trafiłeś.

Redakcja Urokipojezierza.pl chce polecać Wasze regionalne produkty (oczywiście w zakresie turystyki, kultury i sportu) szerszemu gronu za pośrednictwem platformy informacyjnej jaką jest Internet.

OFERUJEMY
Pełną informację na temat produktu, którą będzie można znaleźć na naszym portalu. Zdjęcia, fragmenty utworów, informację o własnym produkcie słowami jego twórcy oraz dane kontaktowe w celu nabycia niniejszego wyrobu.

OCZEKUJEMY
Zamieszczenia naszego logo „Urokipojezierza.pl poleca!” na opakowaniu produktu i na ulotkach promujących dany wyrób.

Uwagi końcowe:
Część z w/w możliwości jest realizowana po indywidualnych negocjacjach i przy zaangażowaniu producenta (dostarczeniu materiałów promocyjnych, itp.). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani promowaniem swojego produktu z pomocą Urokipojezierza.pl to prosimy o kontakt na adres: info@urokipojezierza.pl
Autor \ źródło: Serwis UrokiPojezierza.pl

Pojezierze wałeckie | Inne wiadomości:

TucznoNadarzyce
--- miejsce na reklamę ---

Człopa
--- miejsce na reklamę ---

Laski WałeckieKłębowiecStrzalinyVIP

  • Wybierz język
  • Zobacz też

Rezerwat 'Golcowe Bagno'

Szlak niebieski ZP 1131n

Atrakcje turystyczne

Łowiectwo

  • Polecamy
?>